Patreon میسازد خاموش 13 درصد از کارکنان خود را

Patreon گذاشته است تخفیف 30, کارکنان, و یا 13 درصد از کارکنان این شرکت به دلیل مشکلات اقتصادی ایجاد شده توسط C

توسط BASHARIATEMROOZ در 3 اردیبهشت 1399

Patreon گذاشته است تخفیف 30, کارکنان, و یا 13 درصد از کارکنان این شرکت به دلیل مشکلات اقتصادی ایجاد شده توسط COVID-19 pandemic به عنوان اولین گزارش TechCrunch در روز سه شنبه.

"معلوم نیست چه مدت این عدم اطمینان اقتصادی خواهد داشت و در نتیجه برای آماده سازی ما را ساخته اند این تصمیم دشوار به بخش راه با 13 درصد از Patreon را نیروی کار" Patreon در بیانیه ای گفت به آستانه.

این شرکت همچنین گفت که "در ماه مارس به تنهایی ما onboarded 50,000 جدید سازندگان به پلت فرم است که متوسط درآمد 60 درصد بالاتر از ماه قبل است." این شرکت دیده می شود "کمی بالاتر" نرخ حامی اشتراک حذف شده بودن و با "برخی" کاربران گزارش COVID-19 به عنوان دلیلی برای حذف آن گفت: در مارس 25 پست وبلاگ.

Patreon است که نه تنها پلت فرم crowdfunding تجربه سختی — Kickstarter مدیر عامل عزیز حسن اعلام کرد این شرکت خواهد بود بحث "پتانسیل اخراج" با Kickstarter اتحادیه سازمان در یادداشت ارسالی دیروز. تعدادی از پروژه های زنده در Kickstarter به پایین است که توسط حدود 35 درصد از آنچه در آن بود در این زمان در سال گذشته حسن گفت: در این یادداشت.

در اینجا Patreon بیانیه در مورد اخراج:

بیش از گذشته شش هفته Patreon را تجربه کرده است هجوم قابل توجهی از سازندگان جدید راه اندازی بر روی پلت فرم همراه با افزایش حمایت های مالی از هر دو موجود و جدید به مشتریان. در ماه مارس به تنهایی ما onboarded 50,000 جدید سازندگان به پلت فرم است که متوسط درآمد 60 درصد بالاتر از ماه قبل است. این افزایش همراه با سال رشد مداوم قرار داده Patreon در یک موضع قوی مالی برای کمک به سازندگان موفقیت در مدیریت کسب و کار خلاق در طول این زمان به چالش کشیدن.

اگر چه کسب و کار است که در قوی موقعیت نقدی, ما می خواهم به اطمینان حاصل شود که ما می تواند همچنان به حمایت از سازندگان برای سال های بسیاری آمده است. معلوم نیست چه مدت این عدم اطمینان اقتصادی خواهد داشت و در نتیجه برای آماده سازی ما را ساخته اند این تصمیم دشوار به بخش راه با 13 درصد از Patreon نیروی کار. این تصمیم ساخته شده بود و نه به آرامی و شامل چندین عوامل دیگر فراتر از مالی ، قبل از همه گیر ما به اتمام بود در عمق بررسی عملکرد چرخه و اعزام یک شرکت جدید استراتژی - هر دو تمرینات برجسته نیاز به مهارت های مختلف مجموعه در حال حرکت رو به جلو است.

این ترکیب از عدم اطمینان اقتصادی و عملکرد بررسی و تغییر در استراتژی است که ما را وادار به این تغییر. Patreon در حال حاضر در یک مسیر به موفقیت طولانی مدت و کسب و کار خود را قبل از این اخراج و حتی قوی تر هم از نظر مالی و استراتژیک.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب