پارک ها و تفریح بازگشت است هفته آینده برای نیم ساعت خیریه ویژه در NBC

ان بی سی پارک ها و تفریح خواهد بود بازگشت برای نیم ساعت اسکریپت ویژه در هفته آینده به جمع آوری پول برای تغذیه

توسط BASHARIATEMROOZ در 5 اردیبهشت 1399

ان بی سی پارک ها و تفریح خواهد بود بازگشت برای نیم ساعت اسکریپت ویژه در هفته آینده به جمع آوری پول برای تغذیه امریکا COVID-19 پاسخ صندوق NBC اعلام کرد امروز (via The Hollywood Reporter). ویژه برنامه ریزی شده است به هوا در روز پنج شنبه 30 آوریل در 8:30بعد از ظهر ET / PT.

در این قسمت به شرح زیر سری شخصیت لسلی Knope, بازی های برگزار شده توسط Amy Poehler و تلاش خود را به "همیشه در ارتباط ماندن به دوستان خود را در یک زمان اجتماعی فاصله" با توجه به NBC.

Poehler رشیدا جونز, Aziz Ansari, Nick Offerman, Aubrey Plaza, Chris Pratt, Adam Scott, Rob Lowe, Jim O'Heir و Retta همه را به نظر می رسد خود را به عنوان شخصیت اصلی و "چند ستاره مهمان از پونی جهان ممکن است در موسیقی پاپ می گوید:" ان بی سی. ویژه خواهد بود "همه شات از خانه ما" Poehler گفت: در یک ویدیو تبلیغاتی.

"مانند بسیاری از دیگر مردم ما به دنبال راه هایی برای کمک و احساس کردند که آوردن این شخصیت را برای یک شب می تواند جمع آوری مقداری پول گفت:" تهیه کننده اجرایی Michael Schur در بیانیه ای. "من فرستاده امیدوار ایمیل به بازیگران و آنها همه پشت کردم به من در عرض 45 دقیقه. ما پیر 'پارک ها و Recتیم قرار داده است با هم یک 30 دقیقه تکه (قرنطینه) پونی زندگی و ما امیدواریم که همه از آن لذت می برد. و اهدا!"tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب