"من درک f**king طرح f**king فیلم" زن به آرامی به یاد شوهر

این بانک در تعطیلات و زمان مناسب برای سر به یکی از بریتانیا بسیار دوست داشتنی COVID-19 نقاط به بار ویروسی. اما

توسط BASHARIATEMROOZ در 2 خرداد 1399

این بانک در تعطیلات و زمان مناسب برای سر به یکی از بریتانیا بسیار دوست داشتنی COVID-19 نقاط به بار ویروسی. اما شما به کجا میروید ؟

یک Cornish, ساحل

هیچ راه بهتری برای افشای خودتان را به یک ویروس از سلب نزدیک برهنه و نشستن در مجاورت نزدیک به, دیگر, داغ, عرق کردن مردم بازدم دوست داشتنی عفونی ابرها از قطرات است. به یاد داشته باشید برای پاک نگه داشتن خود را ابرو!

اوج منطقه

وجود دارد کاملا بارهای از قله های منطقه و در تئوری اتاق به اندازه کافی برای بسیاری از هزاران نفر به پرسه زدن. بنابراین مطمئن شوید که به سر آن یک پارک ماشین شما همیشه رفتن و رفتن همان راه رفتن شما همیشه رفتن دلیل آن را آسان و تخت در حالی که üchtelhausen در هر کس دیگری که انجام می شود دقیقا همان چیزی است.

هر لندن پارک

مطمئنا در یک روز آفتابی مثل امروز با همه خاموش و مستند قوانین آرام در یک مبهم تفسیر-به-کت و شلوار-خودتان راه وجود دارد نمی تواند صدها نفر از مردم از رفتن به لندن پارک مانند همیشه هستند ؟ وجود دارد? فوق العاده! این یک فرهنگی فیستا از عفونت بردار.

یک متروکه در مرکز شهر

شما را دیده ام از این همه خلوت 28 روز بعد شهر مراکز در اخبار, بنابراین چه چیزی می تواند امن تر از رانندگی خانواده در اطراف نگاه کنید و یک عکس فرصت ؟ شما می رسند به کشف آن در واقع هنوز هم بسیار شلوغ و سپس قرارداد coronavirus در حالی که صف بندی برای مترو.

واحد مراقبت های ویژه بیمارستان محلی خود را

چرا قطع واسطه توقف در نظر گرفتن شانس خود را با جامعه عفونت و سر راست به منبع اصلی? به یک پیک نیک و گسترش خود پتو بیش از یک تخت یدکی و سپس جویدن گوشت خوک پای در حالی که تماشای کوره در رفته و پزشکان در تلاش برای صرفه جویی در زندگی می کند. شما خواهید بود خشک سرفه قبل از اینکه شما حتی به خانه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن