پدر و مادر داده می شود اسراف پایان ترم هدیه معلمان

پدر و مادر داده شده است پایان ترم هدیه شراب و شکلات توسط معلمان برای نشان دادن قدردانی خود را برای پدر و مادر

توسط BASHARIATEMROOZ در 27 تیر 1399

پدر و مادر داده شده است پایان ترم هدیه شراب و شکلات توسط معلمان برای نشان دادن قدردانی خود را برای پدر و مادر پس از انجام شغل خود را به صورت رایگان از مارس.

ریاضی معلم هلن آرچر گفت: "ما تا به حال یک شلاق و خرید همه پدر و مادر که در واقع با زحمت مدرسه در منزل چند کوچک tokens. به خوبی از آن حداقل ما می تواند انجام دهد.

"پدر و مادر انجام این کار بسیار برای ما هر روز است. چنین کار ارزشمند! خوب در این مورد ما کار پرداخت نشده. به علاوه تمام کار خود را. مادران تنها ، پدران شده اند تا حد زیادی معاف.

"ما فکر کرده ام از همه آنها و چه از طریق آنها رفته بسیار است. تصور کنید در تلاش برای گرفتن فلیکس به درک بخش بدون حتی یک چک پرداخت در پایان ماه.

"ما فراموش مدرسه گزارش به تازگی اما در واقع با آنها نوشته شده است معادل یک شانه را بالا انداختن. ما حتی نمی تواند به یاد داشته باشید که کودکان و نوجوانان هستند. آنها در واقع فقط کوتاه حباب با کوله پشتی.

"به هر حال من خریداری کرده اید هر یک از پدر و مادر یک جعبه Ferrero Rocher. این یک حرکت کوچک از قدردانی برای آنچه آنها انجام داده ایم این چند ماه گذشته در حالی که بسیاری از ما شده اند کار را در پرداخت کامل."

مادر از سه جوانا کرامر گفت: "من با توجه به چهار بطری از شراب و من نوشیدن همه آنها را امشب. آیا این چیزی است که معلم بودن را دوست دارم؟"tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن