ما یدکی اتاق خواب چنان گرد و خاکی و پنج دیگر طبقه متوسط مشکلات

آیا شما ثروتمند طبقه متوسط فرد بیمار شدن غم و اندوه از مردم با به اصطلاح "واقعی" ، ثابت کند که زندگی خود را به

توسط BASHARIATEMROOZ در 27 تیر 1399

آیا شما ثروتمند طبقه متوسط فرد بیمار شدن غم و اندوه از مردم با به اصطلاح "واقعی" ، ثابت کند که زندگی خود را به عنوان بسیار سختی به عنوان کسی:

قایق زیادی طول می کشد تا اتاق در باغ

آن را ممکن است ام به نظر می رسید مانند یک ایده سرگرم کننده برای خرید یک قایق موتوری, اما که پشم شیشه leviathan است لعنت نزدیکی مسدود شده خود را به سمت دروازه. مضحک شاهکارهای آژيتاسيون در حال حاضر نیاز به پارک در هر دو محدوده Rovers بر روی درایو.

سر و صدا از اتاق موسیقی

البته شما نمی پرداخت برای کودکان به ادامه درس ابوا بیش از زوم, اما آنها به عمل بنابراین با صدای بلند? همه ما عاشق گوش دادن به beethoven's 5th اما شما باید قادر به خواندن بار مالی در صلح است.

چمن که فقط نمی خواهد ترک

اصرار خود را در داشتن یک خانه با یک باغ بزرگ به اندازه کافی برای بچه ها به اجرا در اطراف' آمده است به شما نیش می زنند. چه کسی می توانست تصور می کردند که حفظ نزدیک به یک هکتار از چمن در باغ نشان استاندارد نیاز خیلی کار?

غیر قابل دسترس, تعطیلات, صفحه اصلی

حسابدار خود را به شما هشدار داده است که خرید که ویلا در توسکانی بود یک احمق ماموریت. شما از آنها بدم میاید به آن اعتراف اما آنچه که با سه ساعت رانندگی به نزدیکترین فرودگاه و گزاف نگهداری او ممکن است یک نقطه, اما, جذاب مشاهده است.

ناراحتی هنگامی که تعامل خود را با تمیز کننده

قبل از همه گیر شما تا به حال یک زن "که می آیند دور برای کمک به تمیز کردن'. شما هرگز با اشاره به او به عنوان یک 'پاک کن' به عنوان شما در نظر گرفته است که بد است. هنوز هم حداقل در حال حاضر شما لازم نیست برای رفتن از طریق بی دست و پا پانتومیم از بازیگری مانند او مفید دوستان به جای پرداخت کارکنان.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im