ما نوشته شده نقد و بررسی Sony Xperia 10 دوم به پایان رسید در یک مثبت بیشتر توجه داشته باشید – این چیزی متفاوت در دریا از هر دری سخنی, هر چند عملکرد برخی از اجزای سمت چپ چیزی به دلخواه. خواهد شد و می رود در یک نگاه دوم تلفن ما در نقد و بررسی فیلم.

6″ باعث می شود صفحه نمایش این گوشی نسبتا جمع و جور با تشکر بلند 21:9 aspect ratio با وجود طراحی کلاسیک با یک قاب. و بدن IP68-امتیاز به بوت شدن نیست چیزی است که شما ببینید در €350 در محدوده قیمت.

The Sony Xperia 10 II makes big promise with its screen and camera setup, but doesn't quite deliver
The Sony Xperia 10 II makes big promise with its screen and camera setup, but doesn't quite deliver

Sony Xperia 10 II باعث می شود وعده های بزرگ خود را با صفحه نمایش و دوربین راه اندازی آن را کاملا تحویل

و آن را به یک صفحه نمایش OLED بر خلاف اصلی Xperia 10 که باعث بهبود کیفیت تصویر. صفحه نمایش است که در تار طرف و آن نیاز به برخی از افزایش سرعت به خوبی رندر رنگ. OLED کنار این سه دوربین در پشت Xperia 10 II را از ویژگی های بالا – و آن را بزرگترین شکست.

گسترده ای + فوق العاده گسترده ای + 2x تله دسته کوچک موسیقی جاز ارائه می دهد تطبیق پذیری شبیه به Xperia 1 دوم گل سرسبد اما سه نفر ارائه نشده لازم است کیفیت تصویر. همچنین Snapdragon 665 چیپ ست آن زمان شیرین برای پردازش تصاویر است.

در این ویدئو می رود به جزئیات بیشتری در دوربین و مسائل ما را به فرار با زوم کم و تجربه ما با حالت شب (اسپویلر: آن را می افزاید: در حال حاضر مدت زمان پردازش).

به طور کلی, Sony Xperia 10 II یک کیسه مخلوط آن می درخشد در برخی از مناطق و سقوط تخت در دیگران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im