مرد متوجه می شود او دعوت شده به گیاه خواری کباب

یک مرد متوجه به خود ترسناک است که او دعوت شده بود به یک کباب پز برای گیاه خواران. تام بوکر فکر وجود دارد باید

توسط BASHARIATEMROOZ در 16 خرداد 1399

یک مرد متوجه به خود ترسناک است که او دعوت شده بود به یک کباب پز برای گیاه خواران.

تام بوکر فکر وجود دارد باید برخی از اشتباه پس از او تحویل داده شد گوشت-رایگان برگر تنها به درک که همه چیز در منو ساخته شده از توفو Quorn و یا سالاد.

بوکر گفت: "وقتی که من پرسید که میزبان برای یک همبرگر گوشت گاو همه روشن من با این ثابت grins. آن را مانند چیزی خارج از این منطقه گرگ و میش.

"همه آنها گفت: هماهنگ است که آنها نمی در خدمت این نوع از مواد غذایی در اینجا و اگر من می خواستم یک گوشت جایگزین من باید آورده ام خود من است. آن را عجیب و غریب مانند آنها می خواهم انتظار تمام زندگی خود را به می گویند که به یک گوشتخوار مثل خودم.

"سپس آنها به زور-تغذیه من مسلما خوشمزه لیندا مک کارتنی پرس سوسیس سرخ کرده تا زمانی که من سمت چپ. هنوز هم من چند آبجو خارج از آن.

"من نمی می توانید ببینید نقطه گیاهی کباب به هر حال. نیست پخت و پز یک مقدار عظیم از گوشت فقط یک ماچ شکار جایگزین برای نا مناسب مردانی که در دفاتر کار?"

همکار مهمان مارتین اسقف گفت: "درست مثل تام من منزجر بود توسط مواد غذایی گیاهی در ارائه. اما تنها به این دلیل که من یکی از کسانی پرشکوه گیاهخواران که فکر می کند هر کسی که نوشیدنی شیر بد است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب