ما Samsung Galaxy A51 5G نقد و بررسی فیلم است

ما بررسی کهکشان A51 در اوایل این سال, اما وجود دارد بیشتر به آن 5G از اضافه شدن پشتیبانی برای NR شبکه. نوشته ن

توسط BASHARIATEMROOZ در 17 تیر 1399

ما بررسی کهکشان A51 در اوایل این سال, اما وجود دارد بیشتر به آن 5G از اضافه شدن پشتیبانی برای NR شبکه. نوشته نقد و بررسی سامسونگ Galaxy A51 5G در حال حاضر تکمیل و در حال حاضر آماده است تا راهنمای شما را از طریق جوانب مثبت و منفی ،

این تلفن همراه با یک Exynos 980 چیپ ست های میانی 5G پلت فرم توسط سامسونگ و می آید که با عملکرد بهتر از Exynos 9611-مجهز به LTE نسخه از Galaxy A51. آن را نیز بهبود ساخت با آنتن اضافی است که می افزاید: به یک کمی بیشتر احساس حق بیمه.

خواهد ماند unimpressed با برچسب قیمت گوشی - آن است که $500 و ما شک و تردید است که هر کس قادر خواهد بود برای ریختن پول اضافی برای یک کمی بهتر تراشه و دوربین و عمر باتری است. پس از همه, هنوز هم وجود ندارد 60 فریم در ثانیه ضبط ویدئو و یا یک دوربین تله در حالی که UD اسکنر اثر انگشت زمان پاسخ نسبتا آهسته است.

اما نکته خوب این است که کهکشان A51 5G به ارمغان می آورد یک صفحه نمایش سوپر AMOLED است که روشن و رنگارنگ - سامسونگ مطمئنا ارائه بهترین آن را برای این گوشی. این سیستم عامل نیز آخرین - آندروید 10 با OneUI 2 در بالا دوربین عملکرد چشمگیر است هر دو در نور روز و محیط های کم نور.

در پایان, آن را تا به شما برای تصمیم می گیرید اگر کهکشان A51 5G نقاط قوت چین با نیازهای شما.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن