Oppo Reno4 سری برای راه اندازی در تاریخ 5 ژوئن

Oppo را Reno4 صف در وات و امروز ما باید یک تاریخ خاص را به علامت در تقویمهای ما - ژوئن 5. جمعه بعد ما انتظار د

توسط BASHARIATEMROOZ در 9 خرداد 1399

Oppo را Reno4 صف در وات و امروز ما باید یک تاریخ خاص را به علامت در تقویمهای ما - ژوئن 5. جمعه بعد ما انتظار داریم به دیدن دو گوشی های هوشمند جدید با 5G اتصال به باتوم از Reno3 خانواده که برای اولین بار بود غیر گل سرسبد گوشی های هوشمند سری با 5G قابلیت های.

گوشی را 65W, سریع, شارژ, وام گرفته از پیدا کردن X2 و Ace2 flagships. صف را "فوق العاده حالت شب" برای بهبود عکس های شب. این شرکت ذکر شده این با آن Weibo, مشخصات, اما همچنین دارای فرستاده رسانه ها دعوت می کند که در آن شما می توانید تاریخ و زمان راه اندازی تنها با نور ماوراء بنفش در نور ضعیف روشن محیط زیست است.

Oppo Reno4 phones in its Glow colors Oppo Reno4 phones in its Glow colors Oppo Reno4 phones in its Glow colors
Oppo Reno4 گوشی در آن تب و تاب بودن رنگ

مشخصات Oppo Reno4 و Oppo Reno4 Pro در حال حاضر در TENAA. ما به دنبال در دستگاه های با پیکسل 765G چیپ ست پانچ-سوراخ صفحه نمایش با دو طرف منحنی و سه دوربین, بزرگ سیاه و سفید لنز. یکی از Reno4 دستگاه های دوگانه 32MP+2MP دوربین های عکاسی از خود در حالی که دیگر باید یک واحد 32 جلوی اهمیت.

این دو تلفن را در رنگ زرق و برق دار و حمل حروف بزرگ بر روی پشت خود را در آنچه که ممکن است تبدیل شدن به یک روند این روزها - به تازگی افتخار و Realme نیز منتشر شد همراه با شبیه پشت.

منبع (به زبان چینی) | از طریقtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب