پنج آزار دهنده فعالیت هایی که نباید دوباره به راه افتادند و پس از مستند

توسط نورمن استیل عکس از لندن قراردادن بر روی لوله قطار در حال مشمئز کننده من یک مرد که زندگی و کار در کلیسای ج

توسط BASHARIATEMROOZ در 25 اردیبهشت 1399

توسط نورمن استیل

عکس از لندن قراردادن بر روی لوله قطار در حال مشمئز کننده من یک مرد که زندگی و کار در کلیسای جامع شهر سه ساعت رانندگی دور.

می توانید این احمقها نمی بینم خطر آنها در برخواهد داشت? نه تنها به خود بلکه به ساکنان لینکلن و بقیه کشور شده اند خیلی احمقانه به عنوان به لوله قطار ؟

بله ما اتوبوس, اما آنها عملا خالی این روزها و شادی را به سوار شدن. نه مثل این اتوبوس لندن که coronavirus رشد بر روی چهار چرخ. چرا آنها فکر می کنید ؟

بنابراین من حسرت هیچ جایگزین وجود دارد اما برای تمام حمل و نقل عمومی در لندن بسته شود و برای این تنبل شش رقم به اصطلاح sophisticates به راه رفتن به محل کار به جای مانند مردم عادی.

من از شنیدن شکایت خود را که شما زندگی می کنند 11 مایل دورتر از محل کار خود را, و من به آنها بی اعتنایی. چرا از لینکلن که عملا در Torksey. شما فقط زندگی می کردند بیش از حد دور از محل کار. این مسخره است اگر شما یک ماشین است.

وجود دارد هزاران نفر از آپارتمان در لندن حتی در سمت راست مرکز. باید شده اند وجود دارد یکی در داخل یک مایل از دفتر خود را. بنابراین شما فقط خودتان را سرزنش می کنند.

آن است که نه تنها برای خودم و لینکلن که این را می گویم. آن است که برای تمام انگلستان شهرهای: برای Worcester برای Rawtenstall برای Horsham کارلایل و برای چرد. برای ما و شما باید دست خود را علاقه داشتن به مفاهیم حمل و نقل عمومی و پیاده روی.

20 مایل وجود دارد و 20 کیلومتر به عقب. در هر روز است. و سپس شاید شما نمی خواهد به ما میخندند و مسخره ما لهجه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن