OnePlus teases آندروید 11 نکات در همیشه بر روی صفحه نمایش از ویژگی های

مدیر عامل وان پلاس Pete Lau ارسال شده تیزر در توییتر یک ساعت با ساعت دست اشاره در 11. این است که به وضوح به ان

توسط BASHARIATEMROOZ در 8 مرداد 1399

مدیر عامل وان پلاس Pete Lau ارسال شده تیزر در توییتر یک ساعت با ساعت دست اشاره در 11. این است که به وضوح به اندازه کافی یک تیزر به صورت برنامه ریزی شده در آندروید به روز رسانی 11 اخیر که وان پلاس گوشی را دریافت خواهد کرد اما برخی گمانه زنی ها وجود دارد که ممکن است بیشتر به آن است.

چرا استفاده از یک ساعت به یک سیستم عامل جدید نسخه ؟ این امکان وجود دارد که این اشاره در آینده همیشه بر روی صفحه نمایش از ویژگی های. قبل از اینکه شما بیش از حد هیجان زده, حتی اگر این مورد است, هیچ تضمینی وجود ندارد که این ویژگی در دسترس خواهد بود در مدل های قدیمی تر به عنوان سخت افزار ممکن است از آن پشتیبانی نمی شود (حداقل نه در قدرت راه کارآمد).

AOD می تواند یک ویژگی های منحصر به فرد برای وان پلاس 8T سری. صحبت که این ممکن است اولین رویت یک 8T گوشی در تست Geekbench. توجه داشته باشید که نسخه سیستم عامل اندروید, 11.

این چیپ ست است "هیز" کد نام گل میمون 865 اما از این معیار مشخص نیست اگر این نسخه plus تراشه یا نه (T-سری استفاده می کند به علاوه نسخه Snapdragon 800 تراشه اگر در دسترس است). در هر صورت ظرفیت رم منطبق بر مدل های فعلی در 8 GB.

OnePlus KB2001 (8T, perhaps?) running Android 11
OnePlus KB2001 (8T, شاید,?) در حال اجرا آندروید 11

همیشه بر روی صفحه نمایش یکی از ویژگی های است که وان پلاس است اجتناب شود برای مدت زمان طولانی. اما استفاده می شود که باید در مورد شارژ بی سیم و مقاومت در برابر آب رتبه بندی بیش از حد است و این شرکت در نهایت تغییر ذهن خود را در مورد این ویژگی بیش از حد ؟

به عنوان برای آندروید 11 به روز رسانی اگر این شرکت به شرح زیر تاسیس الگوی وان پلاس 6 و 6T می توانید آن را همراه با تمام گوشی های که بعد از آنها (5 و 5T باقی خواهد ماند در اندیشه 10).

منبع 1 | منبع 2 | از طریق 2tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب