پنج staycations شما هنوز هم می تواند یک طبقه متوسط نشان می دهد در مورد

باید سفر هرج و مرج و قرنطینه بین برد برنامه های خود را برای یک شخص خارجی تعطیلات شما می توانید نشان کردن در مو

توسط BASHARIATEMROOZ در 10 مرداد 1399

باید سفر هرج و مرج و قرنطینه بین برد برنامه های خود را برای یک شخص خارجی تعطیلات شما می توانید نشان کردن در مورد ؟ در اینجا برخی از به طرز وحشیانه ای بورژوا انگلیسی جایگزین.

'آلن...'

لوکس خود را یورت باید خیلی بزرگ و مجهز است که این خرس هیچ شباهتی به واقعی کمپینگ. تظاهر شما در حال غرق شدن خود را در طبیعت با گرفتن بچه های خود را به جمع آوری برخی از شاخه های کوچک و یا چیزی و سپس قرار دادن تصاویر در Facebook خود را با استفاده از باند پهن با سرعت بالا قبل از رقص در 4×4 برای دیگری بعد از ظهر در یک gastropub.

فقط در هر نقطه ابلهانه گران

خوشبختانه هتل ها و کمپ ها در حال پیاده روی قیمت های خود را مسخره بنابراین شما قادر خواهید بود برای نشان دادن خاموش در مورد هزینه تقریبا هر تعطیلات. غفلت به ذکر است شما فقط با پرداخت 5000 پوند برای یک هفته در یک مخروبه کاروان در رهیل با یک توالت در اتاق نشیمن دادن ثابت و عطر ملایم پو.

یکی از بریتانیا 'best kept secret' مقصد

نمایش دوستان چگونه فهیم شما با پیدا کردن یک روستای زیبا هوشمند کمتر مردم هرگز از شنیده می شود. در واقع آن برجسته شده در یکشنبه بار حداقل 500 بار پس از آن در مورد به عنوان راز به عنوان بلکپول و اقتصاد محلی در حال حاضر به طور کامل بشود به twats خواهم شما را با تعداد بی شماری از آسیا بوتیک و چهار Waitroses.

هر نوع از "عقب نشینی"

اگر شما نمی توانید تحت تاثیر قرار دادن دوستان با گران تعطیلات اشتباه پا آنها را با رفتن فرهنگی. نقاشی خوب است اما بهترین است نویسندگان عقب نشینی است. شما قادر خواهید بود به لاف زدن در مورد ستایش خود را از مدرس و با مته سوراخ کردن مردم با فصل از خود باسمهای رمان در مورد یک مرد طبقه متوسط که می رود به نویسندگان عقب نشینی است.

Foodie تعطیلات

سر کرن و صرف تمام وقت خود را در گران ریک استین, رستوران ها و یا droning در مورد آن در رسانه های اجتماعی. خود را احساساتی حساب از, تازه, ماهی دریای با رازیانه را منحرف کردن اذهان از این واقعیت است که مسکن تنها در دسترس بود گریم تعطیلات مسافرخانه اکسپرس پر از pisshead کارگران ساختمانی که قطعا شما رو به گسترش کودکان واژگان.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب