OnePlus نورد را نشان می دهد تا در تست GeekBench می آید با یک پیچ و تاب و

وان پلاس Nord است 21 جولای اعلام و با تاریخ نزدیک ما شده ایم گرفتن مقدار زیادی از اطلاعات در آینده به گوشی از

توسط BASHARIATEMROOZ در 21 تیر 1399

وان پلاس Nord است 21 جولای اعلام و با تاریخ نزدیک ما شده ایم گرفتن مقدار زیادی از اطلاعات در آینده به گوشی از هر دو کانال های رسمی و نشت به طور یکسان. اضافه کردن به توده ای از داده ها امروز چند معیار نوشته است.

این AC2003 نام مدل در حال حاضر دیده می شود در پایگاه داده GeekBench بیش از یک ماه پیش و یک تعداد انگشت شماری بیشتر listings ظهور کرده اند در دو روز گذشته. نتایج آزمون در ballpark ما در حال انتظار از Snapdragon 765G چیپ ست شده است که رسما تایید شده برای استفاده در نورد. تمام AC2003 listings کرده اند: lito' به مادربرد و مشخص کردن پایه CPU با فرکانس 1.8 گیگاهرتز و همچنین 12GB RAM.

OnePlus A2003 GeekBench listings OnePlus A2003 GeekBench listings OnePlus A2003 GeekBench listings OnePlus A2003 GeekBench listings
OnePlus A2003 GeekBench لیست

در حال حاضر وجود دارد یکی دیگر سرزده OnePlus تلفن با شماره مدل BE2028 و نشان می دهد که بسیاری از شماره های مختلف. مادربرد است که هنوز هم ذکر شده به عنوان 'lito' اما متفاوت است شناسه و یک پایه CPU ساعت 1.71 GHz. این پست کمی پایین تر نمرات در آزمون های چند هسته ای اما کرایه به طور مشابه تحت تک-هسته بارگذاری. RAM 6GB در این یکی.

OnePlus BE2028 GeekBench listing
OnePlus BE2028 GeekBench لیست

این می تواند به معنای هر یک از تعدادی از چیزهایی که می تواند در عین حال یکی دیگر از جدید OP تلفن است که آنها موفق به نگه داشتن راز و خواهیم دید که آن را در کنار درست Nord یا آن را می تواند وارد در تاریخ بعد. آن را می توان با نام تجاری جدید Snapdragon 690 و 6GB RAM خواهد به خوبی با این بازار پایین تر موقعیت. متناوبا, آن ممکن است نسخه قبلی نورد بیشتر محافظه کارانه specced. همه چیز ساخته شده است همه جالب تر این واقعیت است که این BE2028 مثال نشان نمی دهد تا در جستجوها. ما می دانیم بیشتر در فقط 10 روز است که برای مطمئن.

منبع 1 2 | از طریق



tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن