OnePlus ناتوان Photochrome حالت در 8 Pro جهانی

وان پلاس 8 Pro را Photochrome حالت که با استفاده از یک دوربین مادون قرمز است که می توانید از طریق برخی از پلاس

توسط BASHARIATEMROOZ در 9 خرداد 1399

وان پلاس 8 Pro را Photochrome حالت که با استفاده از یک دوربین مادون قرمز است که می توانید از طریق برخی از پلاستیک نازک و لباس ثابت بحث برانگیز بنابراین این شرکت تصمیم به غیر فعال کردن آن به طور موقت. در اصل آن اظهار داشت که این تاثیر می گذارد تنها 8 نرم افزار گوشی در چین اما در حال حاضر بین المللی به روز رسانی نورد از آن نیز غیر فعال از ویژگی های.

اکسیژن عامل 10.5.9.IN11AA تنها یک مورد در آن تغییر ورود به سیستم که می گوید که Photocrhome فیلتر خواهد بود "به طور موقت برداشته برای تنظیم". آن را وعده داده است که این قابلیت را دوباره فعال کنید برخی از زمان در ماه ژوئن.

The Photochrome mode on the OnePlus 8 Pro is being disabled globally The Photochrome mode on the OnePlus 8 Pro is being disabled globally The Photochrome mode on the OnePlus 8 Pro is being disabled globally
این Photochrome حالت در وان پلاس 8 Pro است که معلول در سطح جهان

وجود دارد یک به روز رسانی OTA در هند 10.5.9.IN11DA که به احتمال زیاد دارای ویژگی حذف به عنوان به خوبی. مشابه به روز رسانی است و در عین حال برای رسیدن به اروپا, اما آن را احتمالا یک ماده از زمان در حال حاضر.

وان پلاس ساخته شده است آن را پاک کردن آنچه که دقیقا "تنظیم" را به دنبال دارد و چقدر از قابلیت های اصلی بازگردانده خواهد شد.

منبع 1 | منبع 2tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de