هفتگی نظرسنجی: چقدر شما صرف در تلفن بعدی خود را?

طبعا مردم کاملا قیمت حساس در حال حاضر. آن را کمک نمی کند که برخی از سازندگان گوشی های هوشمند تصمیم گرفت که 100

توسط BASHARIATEMROOZ در 4 خرداد 1399

طبعا مردم کاملا قیمت حساس در حال حاضر. آن را کمک نمی کند که برخی از سازندگان گوشی های هوشمند تصمیم گرفت که 1000 $در یک نقطه شروع خوب برای شاخص به جای اینکه مطلق سقف.

و ما در حال صحبت کردن در مورد دستگاه های عجیب و غریب مانند گوشی های تاشو. کهکشان S20+ 5G در اصل شروع در $1,200. آی فون 11 Pro است که در مورد مقدار اگر شما می خواهید بیش از ذخیره سازی 64GB. حتی Oppo نیست خجالتی در مورد رفتن بیش از یک هزار آن بالای خط مدل. همچنین به لحاظ تاریخی مارک های مقرون به صرفه در حال حاضر رخنه کرد تا قیمت گذاری نمودار (مثلا وان پلاس و اخیرا پکو).

بله اپل 400 دلار/€500, آی فون, SE, کهکشان A51 فروش مانند hotcakes و Realme را به شما بسیاری از بنگ برای جفتک انداختن خود را. اما اگر شما می خواهید آخرین و بزرگترین فن آوری, شما مجبور به پرداخت از طریق بینی و یا پیدا کردن یک راه برای واردات گوشی از چین است.

ما در اینجا به استدلال می کنند و یا در مقابل از 1000 $+ گوشی های هوشمند – یک نقطه معتبر می توان ساخته شده است که یک دستگاه است که بسیاری از چیزها و شما با استفاده از تمام وقت است که کاملا به ارزش آن. آنچه که ما می خواستم بپرسم که چقدر شما صرف در تلفن بعدی خود را?

چقدر شما صرف در تلفن بعدی خود را?

البته این قیمت تنها یک بعد از مشکل است. شما ممکن است خرید اواسط رنجرز هر سال یا دو و یا خرید یک پرچمدار و نگه داشتن آن به مدت 3-4 سال هر دو روش در نهایت هزینه در مورد همان. اما این سوال برای زمان دیگری.

شما احتمالا می دانید در مورد آن در حال حاضر, اما ما راهنمای خریدار است قیمت چند دسته و آسان به فهرست از بهترین گوشی ها در هر. ما همواره در تلاش برای نگه دارید, راهنمای تازه, بنابراین اگر شما در میانهی شب peeked در آن به تازگی و شاید اکنون زمان خوبی است برای دیدن آنچه در خارج وجود دارد برای بودجه خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن