OnePlus بازی فضا حرکت می کند به این بازی فروشگاه دستاوردهای فوری بازی پشتیبانی

OnePlus بازی فضایی است که آخرین OxygenOS برنامه به decoupled از رام و نقل مکان کرد به بازی بازی های فروشگاه که

توسط BASHARIATEMROOZ در 2 خرداد 1399

OnePlus بازی فضایی است که آخرین OxygenOS برنامه به decoupled از رام و نقل مکان کرد به بازی بازی های فروشگاه که در آن می توانید لذت بردن از سریع تر به روز رسانی. برنامه مرکز بازی است که می آید از پیش نصب شده در گوشی OnePlus.

این ارائه می دهد ویژگی های معمول مانند لیست تمام بازی های نصب شده مسدود کردن اطلاعیه ها و دادن به شما دسترسی سریع به بهینه سازی مانند Fnatic حالت. اما این آخرین نسخه از این نرم افزار در واقع می افزاید: دو ویژگی های بیشتر است که صدا بسیار مفید است.

OnePlus Game Space can now be updated from the Play Store OnePlus Game Space can now be updated from the Play Store OnePlus Game Space can now be updated from the Play Store
OnePlus فضای بازی هم اکنون می توانید از فروشگاه بازی

اول از طریق مسنجر است که اجازه می دهد تا شما را به بازی بازی بدون نصب برای اولین بار آنها را یک راه عالی برای سعی کنید چیزی جدید بدون بدون هیچ زحمتی معمول. این ویژگی نیز در دسترس از طریق خود گوگل بازی برنامه.

New features: Instant games New features: Instant games New features: Game Statistics New features: Game Statistics
ویژگی های جدید: فوری بازی • آمار بازی

دیگر مفید است علاوه بر آمار بازی. این نشان می دهد که بازی های شما بازی بیشتر (به عنوان اگر شما نمی دانید در حال حاضر) اما مهمتر از همه نشان می دهد چه مقدار باتری تلف شد توسط هر یک از بازی های امروز و در طول هفته گذشته. این کمک خواهد کرد که شما پیگیری کردن علت پر از لکه عمر باتری.

توجه داشته باشید که این برنامه باقی مانده است منحصر به فرد برای وان پلاس دستگاه.

منبع | از طریقtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب