OnePlus گلوله های بی سیم Z در مقابل Oppo Enco M31

گلوله های بی سیم Z هستند وان پلاس' جفت neckband-سبک بلوتوث بی سیم از earbuds که راه اندازی شد در کنار وان پلاس

توسط BASHARIATEMROOZ در 13 مرداد 1399

گلوله های بی سیم Z هستند وان پلاس' جفت neckband-سبک بلوتوث بی سیم از earbuds که راه اندازی شد در کنار وان پلاس 8 سری. آنها یک نسخه ارزان تر این شرکت گلوله های بی سیم 2 با کاهش کیفیت مواد و راننده دفعات مشاهده شده اما در ازای ارائه شده فوق العاده بهبود عمر باتری. زمانی که من بررسی آنها یک زن و شوهر از سال پیش, من آنها را به نام بهترین محصول در رده قیمت.

OnePlus Bullets Wireless Z vs Oppo Enco M31

از ماه گذشته من بررسی Oppo Enco M31 و همه چیز را کمی تغییر. این M31 را به همان شکل به عنوان گلوله های بی سیم Z اما کاملا وعده همان عمر باتری. آنچه آنها ارائه عوض شد کاملا ستارگان تجربه صوتی که برای قیمت بود به معنای واقعی کلمه بی سابقه از هدست بلوتوث است.

بنابراین با این دو هدست بودن تقریبا مشابه قیمت, سوال شد که یکی از شما باید برای رفتن. در حال گلوله بی سیم Z هنوز هم بهترین در کلاس و یا نشانی از کیفیت صوتی از Enco M31 اجازه می دهد آنها را به فشار در پیش است ؟ بیایید پیدا کردن.

طراحی

همانطور که قبل از ذکر هر دو گلوله های بی سیم Z و Enco M31 را به همان شکل اساسی-عامل است. هر دو از ویژگی های یک قلاب مغناطیسی است که دارای دو بلندگو با هم زمانی که خود را حلق آویز گردن و همچنین سوئیچ کردن آنها را. Oppo در حال سبک تر از دو توسط 6g که قابل توجه است.

OnePlus Bullets Wireless Z vs Oppo Enco M31

گلوله های بی سیم Z بیشتر قابل توجه طراحی شده است. همه چیز در مورد آنها احساس chunkier با ساقه ضخیم تر و سنگین تری کابل و بزرگتر سخنران واحد است. این Enco M31 باید خوش طعم تر احساس می کنم در مقایسه با تینر hollower احساس ساقه و reedier کابل. سخنران واحدهای کوچک در مقایسه با گلوله های بی سیم Z.

نتیجه این است که گلوله های بی سیم Z احساس حق بیمه بیشتر از این دو. در حالی که Enco M31 به دور از احساس ارزان و یا ضعیف ساخته شده است آنها احساس نمی به عنوان جلا و به خوبی با هم قرار داده به عنوان گلوله های بی سیم Z. خیلی از گلوله های بی سیم Z بدن می آید از گران تر از گلوله های بی سیم 2 به طوری که آنها مقدار زیادی از حق بیمه مناسب و پایان است که شما می خواهم انتظار از یک گران تر جفت هدفون.

هر دو جفت گوشی ادعا می کنند برای محافظت در برابر نفوذ آب است. در حالی که وان پلاس ارائه می دهد یک IP55 امتیاز Oppo یک IPX5 امتیاز است که در تاریخ همتراز تا آنجا که به آب مربوط است.

OnePlus Bullets Wireless Z vs Oppo Enco M31

یکی از چیزهایی که من یک فن از روی Enco M31 قرار دادن کنترل. کنترل های قرار داده شده در داخل ساقه سمت چپ به جای کابل مانند گلوله های بی سیم Z. این باعث می شود آنها را بی دست و پا برای دسترسی و همچنین باعث می شود آن را دشوار است به سمت چپ از سمت راست در یک نگاه در حالی که قرار دادن آنها را بر روی. کنترل بر روی گلوله های بی سیم Z فقط به طور کلی بهتر است.

تنها دلخوری روی گلوله های بی سیم Z است که رهبری در کنار بیش از حد روشن است. اگر شما لذت بردن از گوش دادن در تاریکی به فلاش LED باعث می شود شما احساس می کنید مانند یک هواپیما پرواز را از طریق شب با چراغ بارق در بال. آن را روشن و به اندازه کافی زحمت شما و هر کسی که خوابیده در کنار شما. این Enco M31 است بسیار ظریف LED نیست که حتی در خارج از جفت شدن و شارژ حالت است.

آسایش

هر دو گلوله های بی سیم Z و Enco M31 راحت جفت گوشی. این M31 سبک تر هستند اما گلوله های بی سیم Z همین حالا احساس سنگین ،

OnePlus Bullets Wireless Z vs Oppo Enco M31

گلوله های بی سیم Z را با کیفیت بهتر راهنمایی گوش. آنها یک اسباب بازی مخمل خواب دار احساس به آنها و ایجاد یک عکس مهر و موم. این Enco M31 راهنمایی بیشتر احساس عادی در مقایسه اما راحت هستند با این وجود و همچنین مهر و موم هست.

نرم افزار و ویژگی های

نه از این گوشی باید یک برنامه سفارشی. اما هر دو آنها ارائه برخی از قابلیت های اضافی هنگامی که با زوج های مربوطه خود را با نام تجاری گوشی های هوشمند است.

OnePlus custom settings
وان پلاس تنظیمات سفارشی

گلوله های بی سیم Z برای مثال نشان داده خواهد شد تا پاپ در نزدیکی وان پلاس گوشی وقتی در حالت مرتبطسازی است. وان پلاس نیز یک گروه اختصاص داده های صوتی از پیش تعیین شده سفارشی طراحی شده برای این گوشی. این Enco M31 را نیز نشان می دهد که جفت شدن پاپ آپ در انتخاب Oppo گوشی های. این باعث می شود جفت شدن آسان تا زمانی که شما باید پشتیبانی از گوشی به عنوان نه از این که NFC.

چیز دیگری که آنها نمی باید که چند جفت شدن دستگاه. در حالی که هر دو پشتیبانی از بلوتوث 5.0 آنها زوج می تواند به تنها یک دستگاه در یک زمان. هر دو دارای یک مکانیزم به سرعت سوئیچ بین زمان و آخرین دستگاه جفت می شود. در گلوله های بی سیم Z شما دوبار کلیک کنید دکمه جفت شدن. در Enco M31 شما را فشار دهید و نگه دارید volume +/- دکمه برای سه ثانیه.

OnePlus Bullets Wireless Z vs Oppo Enco M31

گلوله های بی سیم Z نیز ارائه زمان تاخیر کم حالت که ادعا می کند به کاهش زمان تاخیر پایین به 110ms. این حالت تنها با این نسخهها کار با را انتخاب کنید وان پلاس گوشی های با Fnatic حالت را فعال کنید.

OnePlus Bullets Wireless Z vs Oppo Enco M31

هر دو استخدام 9.2 mm رانندگان با Oppo داشتن یک اندود تیتانیوم کامپوزیت دیافراگم. گلوله های بی سیم Z پشتیبانی SBC و کدک AAC در حالی که Enco M31 همچنین می افزاید: LDAC در بالای این لیست. این Enco M31 نیز Hi-Res Audio Wireless صدور گواهینامه.

این Enco M31 همچنین شامل یک باس حالت است که می توان با دو بار فشار دادن چند تابع را فشار دهید. این تقویت فرکانس پایین پاسخ برای یک باس سنگین صدا. در این حالت نمی توان به طور دائم درگیر و بازنشانی به حالت متعادل زمانی که شما خاموش کردن هدست.

عملکرد

Oppo Enco M31 هستند صدایی بهتر جفت گوشی از دو. آنها باید متعادل دقیق صدا با تنگ, punchy, باس, پاسخ, پاک, متمایز اواسط محدوده و درخشان اوج. عدم تاکید و یا سرکوب هر منطقه خاص از پاسخ فرکانس به معنی Enco M31 کار به خوبی در تمام ژانرهای موسیقی و حتی دیگر انواع محتوا مانند فیلم پادکست ها و بازی ها.

هنگامی که شما استفاده می شود به این نوع صدا امضای آن را دشوار است برای رفتن به عابر پیاده بیش باس یا سه برابر سنگین صدا از دیگر بودجه خود گوشی. خود گوشی دیگر مؤثر بر صدا از مطالب خود را بنابراین شما می توانید آن را به عنوان آن را به معنای شد شنیده می شود بدون هیچ گونه رنگ.

OnePlus Bullets Wireless Z vs Oppo Enco M31

برخی از مردم ممکن است وسوسه به ادعای این را به عنوان یک پیروزی برای LDAC codec اما Enco M31 صدای عالی بدون در نظر گرفتن چه کدک استفاده می کنید. حتی زمانی که زوج با یک آیفون M31 هنوز هم صدای عالی است که یک عهد به چه صوتی تنظیم شده است به جای هر گونه کدک خاص.

گلوله های بی سیم Z به وضوح در بازی دوم کمانچه تا آنجا که به کیفیت صوتی و نگران است. داشتن گفت که صدا نیست بد هم نیست. گلوله های بی سیم Z بیشتر باس و سه برابر سنگین صدا است که تنظیم بیشتر برای جریان اصلی و سلیقه ها از دقت و صحت. این مسئله کمی توسط EQ سفارشی مشخصات وان پلاس همراه است که به ارمغان می آورد پایین انتهای بالا و پایین می شود بیشتر در خط با mids و نیز وسیعتر صدا کمی برای یک صدا طبیعی تر. اما شما نمی توانید این معادله در غیر وان پلاس گوشی های.

به اندازه کافی عجیب انتخاب کدک های مورد استفاده در گلوله های بی سیم Z می کند, نقش مهمی در, چگونه آن را برای تلفن های موبایل خود را حتی در حالت عجیب و غریب هنگامی که شما متوجه است که آنها صدای بهتر با SBC از پیش فرض کدک AAC. تعویض عقب و جلو بین AAC و SBC از اندروید بلوتوث منو SBC گزینه صدا بیشتر اواسط رو به جلو و همچنین بلندتر به طور کلی. این واضح است که به چه پردازشگر صوتی بر روی گلوله های بی سیم Z فرآیندهای دو کدک اما به طور معمول شما نباید از شنیدن هر گونه تفاوت در صدا امضا بین کدک های مختلف است که دقیقا چه چیزی اتفاق می افتد در اینجا. اگر شما یک غیر OnePlus گوشی اندروید, من می خواهم پیشنهاد غیر فعال کردن کدک AAC از بلوتوث منو.

OnePlus Bullets Wireless Z vs Oppo Enco M31

به طور کلی, اگر چه, این است که یک پیروزی آسان برای Enco M31 چرا که آنها با دقیق ترین صدا. نه هر کس می خواهد دقیق صدا اما نه چگونه شما تست دنده های صوتی. تمام صوتی تنظیم باید انجام شود بر روی دستگاه نمی سخنرانان که باید به عنوان بی طرف به عنوان امکان پذیر است. داشتن بلندگوهای خود را تصمیم می گیرید که چگونه خود را برای تلفن های موبایل صوتی مانند نقاشی و لنز دوربین خود را به یک فیلتر رنگ.

کیفیت صدا کنار گلوله های بی سیم Z فراموش جلو و جلوتر از Enco M31 در جنبه های دیگر. هر دو مشابه پوشیدگی و Fnatic حالت گلوله بی سیم Z به نظر نمی رسد به بسیاری از تفاوت در همه. اما این میکروفون عملکرد که در آن Enco M31 سقوط, تخت, سکس با زن ارزان و با عرض پوزش بهانه ای برای یک میکروفن استفاده می شود که اغلب با شکست مواجه می توانید صدای خود را در سراسر خود را به تماس گیرنده. گلوله های بی سیم Z همین حالا دقیقا باید حرفه ای, پادکست, راه اندازی رفتن اما صدا به طور کلی بهتر است با روشن تر انتقال صوتی در طول تماس های صوتی.

عمر باتری

اگر شما مقایسه روی کاغذ اعداد برای عمر باتری شما می دانید گلوله های بی سیم Z در حال رفتن به برنده این دور دست ها به پایین. وان پلاس ادعا می کند 20 ساعت در یک شارژ کامل با 10 دقیقه شارژ به 10 ساعت از آن استفاده کنید. که بسیار چشمگیر برای یک neckband-سبک از گوشی به خصوص دوم رقم برای 10 دقیقه شارژ است که احتمالا صنعت پیشرو.

OnePlus Bullets Wireless Z vs Oppo Enco M31

Oppo در ضمن ادعا می کند 12 ساعت با SBC و 8 ساعت با LDAC. همچنین در 10 دقیقه شارژ خواهد شد تنها با ارائه 3 ساعت پخش برای LDAC.

اگر شما خواندن فردی بررسی شما در حال حاضر می دانیم اعداد. گلوله های بی سیم Z زد برای 20 ساعت در یک شارژ کامل و موثر 13 ساعت در 10 دقیقه شارژ.

در ضمن M31 به طول انجامید 7.5 ساعت با LDAC در یک شارژ کامل و 11 ساعت با AAC (من تست SBC).

شماره رنگ کل داستان در اینجا. گلوله های بی سیم Z فقط بهتر از نظر عمر باتری است. به عنوان کسی که هر دو استفاده می شود من نمی توانم بیان چگونه نا امید من با Enco M31 باتری. به عادلانه بود من با استفاده از آنها بیشتر — روزانه حتی — به دلیل خوب چگونه آنها را صدا. اما این بدان معناست که من نیز شارژ آنها یک روز از هم جدا در حالی که گلوله های بی سیم Z را برای 4-5 روز به راحتی.

هر دو اتهام به طور کامل در کمتر از یک ساعت به طوری که این مسئله نیست اما هنوز هم خسته کننده به توقف آنچه که شما گوش دادن به و یا تماشای از آنجا که سخنرانان خود را زد برق است. البته نه کار می کنند در حالی که شارژ.

نتيجه گيری

اول از همه, من می خواهم به ذکر است که این دیوانه است چگونه مقرون به صرفه این دو جفت گوشی ها برای نوع عملکرد آنها ارائه دهد. در حالی که شرکت های دیگر هنوز در حال سرقت از مشتریان نابینا برای راحتی نداشتن به برق وصل کردن هدفون خود را در OnePlus و Oppo موفق شده اند به آمده تا با محصولات با کیفیت است که بانک شکستن نیست.

OnePlus Bullets Wireless Z vs Oppo Enco M31

برخی از امتیازات را ساخته شده برای رسیدن به این نقطه قیمت و در هیچ کجای این بیشتر آشکار از Oppo Enco M31. در حالی که واقعا خیره کننده و صدایی جفت گوشی های M31 در حال کشیده پایین ناامید کننده عمر باتری و کم کیفیت میکروفون. عمر باتری به طور خاص بسیار مأیوس کننده است زیرا از چگونگی دعوت آنها صدا است که باعث می شود شما می خواهید برای گوش دادن به آنها در اغلب موارد تنها به بود و بارها گفته است که باتری خالی است.

گلوله های بی سیم Z دارای چنین مسئله است. در حالی که دقیقا طراحی شده همیشه یک راز راکتور هسته ای تقریبا 3x عمر باتری آنها را لذت بردن از بیش از Enco M31 بدان معنی است که آنها ممکن است به عنوان به خوبی می شود. آن را به شما می دهد اعتماد به نفس از پوشیدن آنها در طول سفرهای طولانی (به عنوان و هنگامی که آن را تبدیل به یک گزینه دوباره) از آنجا که شما می دانید یک شارژ شما در سراسر جهان است. و 10+ ساعت استفاده در 10 دقیقه شارژ فقط شکر و تخم مرغ در کیک.

OnePlus Bullets Wireless Z vs Oppo Enco M31

این گلوله های بی سیم Z نیز فقط بهتر ساخته شده است. آنها نگاه و احساس بیشتر حق بیمه بیشتر محسوس کنترل و لازم نیست که یک میکروفون است که باعث می شود شما صدا مانند شما در حال تماس از یک غار در زیر آب. کیفیت صوتی است که به عنوان تکنیکی موثر به عنوان Oppo اما اکثر خریداران در این محدوده قیمت در واقع ممکن است ترجیح می دهند باس سنگین صدای گلوله های بی سیم Z.

بنابراین برای بسیاری از مردم OnePlus گلوله های بی سیم Z تنها انتخاب معقول تر است. اما اگر شما نوع از کسی که ارزش های صوتی با کیفیت بیش از هر چیز دیگری Oppo Enco M31 را نا امید نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب