OnePlus آدرس سبز رنگ با وان پلاس 8 Pro را صفحه نمایش

وان پلاس 8 و 8 نرم افزار در دسترس هستند برای فروش در بریتانیا و اروپا از مارس 21. این دستگاه نیست انتشار در آم

توسط BASHARIATEMROOZ در 5 اردیبهشت 1399

وان پلاس 8 و 8 نرم افزار در دسترس هستند برای فروش در بریتانیا و اروپا از مارس 21. این دستگاه نیست انتشار در آمریکا تا مارس 29. با این حال به عنوان اولین مشتریان دست خود را بر روی جدید وان پلاس همراه برخی از کاربران گزارش نگرانی های با صفحه نمایش.

OnePlus 8 Pro وان پلاس 8 Pro

وجود دارد دو حادثه که باعث به هم بزنید در OnePlus انجمن جامعه: یکی از آنها این است که به ظاهر از رنگ سبز بر روی صفحه نمایش در پایین تنظیمات روشنایی. مسلم آن یکی از آن موارد که در آن یک صفحه نمایش اعمال عجیب و غریب در یک مجموعه خاص از شرایط اما آن را یک ارزش مشرف شده است.

کاربران را کشف کرده اند که عطف بر "سی نور" زیر 8 طرفدار "وان پلاس آزمایشگاه" تنظیمات به نظر می رسد برای رفع سبز رنگ رفتار است. سهوا سوئیچینگ DC کاهنده ویژگی باعث می شود سیاه و سفید "له" عوارض جانبی. "خرد و سیاه" است که زمینه تیره تر از تصویر از دست دادن اطلاعات و در نتیجه splotchy الگوهای.

 OnePlus 8 Pro with apparent green tint. Right: Samsung Galaxy Note10+ at similar brightness level. Source: WhateverSuitsU via OnePlus Community forum سمت چپ: وان پلاس 8 Pro را با ظاهری به رنگ سبز روشن. راست: Samsung Galaxy Note10+ مشابه در سطح روشنایی. منبع: WhateverSuitsU از طریق وان پلاس جامعه فروم

گزارش زیر از این داستان یک وان پلاس سخنگوی رسیده به تایید آن است که در حال حاضر در حال تحقیق در مورد یک موضوع و کار بر روی راه حل برای رسیدن به از طریق OTA به روز رسانی. آن را نیز تایید کرد که کاربران می توانید بر روی DC کاهنده تنظیم به عنوان رفع موقت است.

OnePlus ارزش بازخورد کاربر و متعهد به ارائه بهترین گوشی های هوشمند را تجربه کنند. تیم ما در حال حاضر در حال بررسی این گزارش به شناسایی بهترین راه حل برای کاربران ما و ما موضوع را به روز رسانی به زودی به عنوان آنها آماده هستند. در مورد رنگ سبز, ما در حال کار برای حل و فصل این در بعدی ما OTA.

شانس هستند که شما ممکن است حتی متوجه این موضوع را اگر شما با استفاده از وان پلاس 8 Pro تحت بسیاری از شرایط است. سبز رنگ به نظر می رسد اتفاق می افتد بسیار پایین سطوح روشنایی زمانی که تصاویر در درجه اول تیره خاکستری یا سیاه و سفید.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب