وان پلاس 8 نرم افزار فیلتر رنگ دوربین قادر به دیدن از طریق, لباس, اجسام جامد

برای اولین بار کشف توسط XDA-توسعه دهندگان حداکثر Weinbach های وان پلاس 8 Pro می توانید از طریق برخی از سطوح به

توسط BASHARIATEMROOZ در 25 اردیبهشت 1399

برای اولین بار کشف توسط XDA-توسعه دهندگان حداکثر Weinbach های وان پلاس 8 Pro می توانید از طریق برخی از سطوح به لطف سفارشی سنسور 5MP است که فاقد معمول رنگ و IR فیلتر برای تولید تصاویر هنری. و به نظر می رسد که می توانید آن را با انواع خاصی از لباس بیش از حد.

در بررسی های انجام شده توسط AndroidPITچهارم دوربین در پشت وان پلاس 8 Pro می توانید از طریق برخی از سطوح اگر شرایط مناسب هستند دیدار کرد. چگونه ؟ خوب, استاندارد دوربین های دیجیتال است که ما باید با استفاده از فیلترهای رنگی به دلیل سنسور به طور طبیعی تنها در تشخیص مقدار نور که بازدید آنها به جای رنگ و همچنین IR فیلتر برای جلوگیری از نور است که خارج از طیف مرئی است. وان پلاس از سوی دیگر تصمیم به حذف هر دو از آنها ساخت یک دوربین حساس به نور IR.

OnePlus' Color Filter mode OnePlus' Color Filter mode
وان پلاس' رنگ حالت فیلتر

و از آنجا که مواد جذب نور بسته به طول موج برخی از اشیاء ممکن است به نظر می رسد شفاف هنگامی که شما نقطه وان پلاس 8 Pro دوربین در آنها. حتی اگر آنها هنوز شفاف به چشم. تقریبا همان راه بدن انسان است شفاف به اشعه ایکس. بنابراین اگر شما به اندازه کافی نور خورشید (اشعه مادون قرمز) درخشان بر روی جسم و البته مواد مناسب به نظر می رسد شفاف است.

در هر صورت, آن را بسیار بعید است که شما می توانید از طریق لباس از راه رفتن مردم در خیابان. در غیر این صورت این اثر سرد ممکن است تبدیل به یک مناسب حفظ حریم خصوصی کابوس.

از طریق 1, 2tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب