Meizu teases 17 نرم افزار با 129-درجه فوق العاده گسترده و نسل بعدی سخنرانان

به نظر می رسد مانند Meizu بسیار سخاوتمندانه با اطلاعات پیرامون آینده Meizu 17-سریال به تازگی به عنوان سهام این

توسط BASHARIATEMROOZ در 12 اردیبهشت 1399

به نظر می رسد مانند Meizu بسیار سخاوتمندانه با اطلاعات پیرامون آینده Meizu 17-سریال به تازگی به عنوان سهام این شرکت دو بازی فکری. یکی ادعا می کند که نسخه حرفه ای را یک 129-درجه گسترده ای فوق العاده دوربین و یکی دیگر این است همه چیز در مورد بزرگ صدایی استریو بلندگو.

اگر ترجمه و تیزر خود را دقیق است, این می تواند معنی است که Meizu 17 Pro امر ورزش یکی از وسیع ترین گسترده ای فوق العاده دوربین های دیجیتال در بازار, اگر نه, وسیع ترین. علاوه بر این لنز خواهد بود زوج با یک 32MP سنسور و ما فرض می کنیم آن را 4 به 1 pixel-binning.

The two teaser poosters The two teaser poosters
دو تیزر poosters

دوم و جدید ترین تیزر می گوید که Meizu 17 - احتمالا 17 نرم افزار به عنوان به خوبی به رخ کشیدن نسل سوم "دوگانه فوق العاده خطی بلندگوهای استریو". کسانی از شما که آشنا هستند با صدا, فن آوری, شما احتمالا می دانید که این به معنی حداکثر خروجی با حداقل اعوجاج. در اکثر موارد است. پس از آن دوباره ما می توانست به راحتی از دست رفته در ترجمه و Meizu با اشاره به چیز دیگری به طور کامل.

در هر صورت گل سرسبد اواز یا موسیقی دو نفری است که انتظار می رود برای رسیدن به در مارس 8, بنابراین ما هنوز هم حدود یک هفته قبل از ما اطلاعات بیشتر در مورد سخنرانان و گسترده ای فوق العاده دوربین.

منبع 1, 2 (چینی)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب