وان پلاس 8 Pro دستخوش ابتدا رایت و خم تست

وان پلاس در حال حاضر به طور کامل به بازی در لیگ های بزرگ از گوشی های هوشمند جهان به تازگی اعلام کرد 8 Pro با ش

توسط BASHARIATEMROOZ در 27 فروردین 1399

وان پلاس در حال حاضر به طور کامل به بازی در لیگ های بزرگ از گوشی های هوشمند جهان به تازگی اعلام کرد 8 Pro با شروع در $899. با که در ذهن وجود دارد راه را کمتر تحمل گسل برای بسیاری از افراد پس شاید شما می شود علاقه مند به پیدا کردن چگونه OnePlus' جدیدترین و بهترین شانس در حال حاضر سنتی تست دوام ایجاد شده توسط زاک از JerryRigEverything کانال یوتیوب.

پس در اینجا تصویری تعبیه شده برای لذت تماشای شما. Spoiler alert: وجود گسل در اینجا گوشی انجام دقیقا همانطور که انتظار می رود - و به عنوان قیمت بالای آن سزاوار است.

سریع TL:DW خواهد بود - صفحه نمایش شیشه ای خراش در سطح 6 در مقیاس موس با شیار عمیق تر در سطح 7. همتراز برای دوره برای یک صفحه نمایش شیشه ای به عنوان شما ممکن است می دانم. خروجی صدای گوشی شکاف پلاستیک قاب و دکمه های فلزی, شما می توانید رایت روی صفحه نمایش با یک شعله باز برای حدود 30 ثانیه پس از آن یک علامت سفید رنگ به نظر می رسد در حالی که در طول خم شدن تست OnePlus 8 Pro می کند انعطاف پذیری تحت فشار وجود دارد اما هیچ ترک و هیچ آسیب دائمی یا.

اگر شما علاقه مند در وان پلاس 8 Pro را از دست ندهید دست ما در نقد و بررسی و اقامت برای ما در عمق بررسی کامل به زودی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب