وان پلاس 8 نسخه محدود موارد توسط هنرمند Andre سطح یک روز در اوایل

وان پلاس با همکاری هنرمند آندره به طراحی نسخه محدود از موارد برای آینده OnePlus 8 تلفن. این شرکت تیزر رسمی تنه

توسط BASHARIATEMROOZ در 25 فروردین 1399

وان پلاس با همکاری هنرمند آندره به طراحی نسخه محدود از موارد برای آینده OnePlus 8 تلفن. این شرکت تیزر رسمی تنها نشان داد که آقای یک شخصیت (آندره معروف ایجاد) اما نه آنچه که محصول نهایی خواهد شد. خوب غیررسمی در اینجا زیرچشمی نگاه کردن.

این برای وان پلاس 8 به طور خاص. این شرکت نشده روشن ساخته است اگر مدل حرفه ای را دریافت کنید موارد مشابه یا نه (آن را احتمالا خواهد شد). در واقع وان پلاس تیزر صحبت در مورد "لوازم جانبی" که پیشنهاد کرد که وجود خواهد داشت بیش از موارد تا شاید این نشت فقط نوک کوه یخ است.

OnePlus x Andre limited edition cases
OnePlus x Andre limited edition موارد

به هر حال سه مورد از ویژگی های آقای A و امضای خود پوزخند و رنگ در نقاشی با مداد رنگی, pinks و بلوز است که هنرمند شناخته شده است.

به طور منظم وان پلاس 8 مورد به بیرون درز کرده اند قبل از. آنها را به یک نگاه جدید برای پایان ماسه سنگ (فیروزه ای) و همچنین به عنوان یک جدید, دودی, رنگ بنفش برای سیلیکون موارد همراه با standbys مانند Karbon.

وان پلاس 8 و 8 Pro همراه با پیچ و تاب شارژ 30 شارژر بی سیم (Pro) و گلوله های بی سیم Z هدست پرده برداری خواهد شد فردا پس به گوش باشید برای اطلاعات بیشتر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن