OnePlus 7T/7T نرم افزار open beta 5 به ارمغان می آورد حالت یک دست آسان تیره حالت ضامن

اگر شما در حال اجرا کفش بتا در خود وان پلاس 7T یا 7T Pro شما باید بررسی کنید برای به روز رسانی این شرکت به تاز

توسط BASHARIATEMROOZ در 24 خرداد 1399

اگر شما در حال اجرا کفش بتا در خود وان پلاس 7T یا 7T Pro شما باید بررسی کنید برای به روز رسانی این شرکت به تازگی آغاز شده نورد از Open Beta 5. صاحبان OnePlus 7 و 7 Pro نیز باید یک نسخه جدید بتا باز 15 است که اساسا همان تغییر ورود به سیستم به عنوان 7T به روز رسانی.

ورود به سیستم تغییر شامل حالت یک دست و یک ویژگی که برای اولین بار اضافه شده به وان پلاس و سری 7 در ماه ژانویه است. شما می توانید آن را فعال کنید از تنظیمات > دکمه ها و حرکات > سریع حرکات. برخی از اعضای انجمن گزارش داد که این ویژگی است که در واقع در دسترس است اما هدف از این آزمون بتا برای گرفتن اشتباهات قبل از رسیدن آنها به عموم مردم است. این است که می گویند پیوستن به بتا کانال در معرض خطر خود شما.

Open Beta 5 change log for the OnePlus 7T/7T Pro image credit
باز Beta 5 تغییر ورود به سیستم برای وان پلاس 7T/7T Pro

بازگشت به ورود به سیستم تغییر این جریان های صوتی برای سمعک از ویژگی های آندروید 10 شده است به تصویب رسید. همچنین step counter باید دقیق تر و اغلب تماس گرفته شده مخاطبین باید به راحتی در دسترس در شماره گیری و رابط. این به روز رسانی همچنین به شما اجازه می دهد به نوبه خود در حالت از نوار اطلاع رسانی و شامل برخی از تغییرات بصری (به عنوان مثال رفع لبه های کارت در app switcher).

سرانجام, آندروید, امنیت پچ می رود تا ماه ژوئن با این به روز رسانی. با توجه به تغییرات اخیر در استراتژی وان پلاس عرضه خواهد کرد و تنها در بتا باز در هر ماه (این به معنای ایجاد هر نسخه با ثبات تر).

منبع 1 | منبع 2tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب