یکی از این اپل واچ اصلی طراحان توییتی پشت صحنه نگاه توسعه آن

اصلی اپل واچ منتشر شد پنج سال پیش تا امروز — مارس 24, 2015 — و عمران Chaudhri یک طراح که مشغول به کار در این ت

توسط BASHARIATEMROOZ در 6 اردیبهشت 1399

اصلی اپل واچ منتشر شد پنج سال پیش تا امروز — مارس 24, 2015 — و عمران Chaudhri یک طراح که مشغول به کار در این تیم برای اولین بار از اپل دیده بان مشترک برخی از جذاب پشت صحنه اطلاعات در مورد محصول و توسعه در یک tweetstorm امروز.

اتمام Chaudhri را بازتوليد اصلی طرح اپل دیده بان در صفحه اصلی به عنوان مثال — به نظر می رسد به عنوان اگر این مفهوم برای "لانه زنبوری" مجموعه ای از برنامه های بود بخشی از طراحی این دستگاه حتی در اولین مراحل برنامه ریزی. و من فکر می کنم اوایل "E. T." نام به صورت دیجیتال لمسی شرح داده شده در دومین توییت زیر کاملا هوشمندانه به خصوص دلیل این که شما باید برای انجام یک E. T.-مانند انگشت نقطه خود را در سازمان دیده بان اپل صفحه نمایش برای استفاده از این ویژگی.

Chaudhri نیز به اشتراک گذاشته شده است که برای اولین بار دیده بان اپل نمونه اولیه ساخته شده با استفاده از یک نسل ششم آی پاد نانو متصل به یک بند ساعت. اگر شما به یاد داشته باشید که آی پاد نانو بود کوچک یک مربع. آن را نیز یک دستگاه که در آستانه's editor-in-chief Nilay Patel در واقع بررسی به عنوان یک دیده بان برای Engadget.

Chaudhri همچنین یک عکس از یکی از پروانه ها استفاده می شود برای حرکت watchface و او ایجاد خورشیدی watchface در بخشی خود را برای کمک به مسلمانان رعایت ماه مبارک رمضان می دانم که موقعیت خورشید در یک نگاه.

پس از انتشار آن ساعت اپل را تبدیل به یک ضربه بزرگ برای اپل — در حال حاضر آن را به فروش می رساند بیشتر ساعت از کل سوئیس دیده بان صنعت. اپل نیز اضافه شده خیلی بیشتر سلامت-تمرکز امکانات داده شده به دستگاه کامل طراحی مجدد با 2018 اپل سازمان دیده بان سری 4 و در سال گذشته در نهایت اضافه شده یک صفحه نمایش بنابراین شما همیشه می توانید ببینید.

اما اگر شما احساس دلتنگ برای روز اصلی اپل دیده بان در نظر بگیرید خواندن Nilay نقد از این دستگاه و یا تماشای ویدئو نقد و بررسی که من در زیر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب