حفاری دریایی اتحاد خود را حفر یک سوراخ عمیق تر از افق آبهای عمیق

از زمانی که اولین چاه نفت در خلیج مکزیک در 14 فوت آب در سال 1938 پیشرفت های فن آوری ساخته شده آن

توسط BASHARIATEMROOZ در 2 اردیبهشت 1399

از زمانی که اولین چاه نفت در خلیج مکزیک در 14 فوت آب در سال 1938 پیشرفت های فن آوری ساخته شده آن را آسان تر به حرکت دورتر از ساحل در دستیابی به ذخایر نفت در زمان بدون برنامه ریزی برای بدترین سناریو مورد. درست یک سال قبل از آبهای عمیق افق دکل حفاری شد سایت از مخرب ترین نشت نفت در تاریخ آمریکا موفق شد در حفاری چه بود عمیق ترین چاه نفت و گاز تا کنون در آن زمان است. دکل خسته شدم از طریق بیش از 35 ، 000 فوت از کف اقیانوس در حالی که مشغول به کار در آب بیش از 4,130 پا عمیق است.

انفجار لرزاند دکل در شب مارس 20th, 2010, پس از ultra-deepwater semisubmersible دکل افق آبهای عمیق تا به حال فقط در تکمیل حفاری اکتشافی دیگر هست. آن شب حوادث کشته شدن 11 نفر مجموعه شل 200 میلیون گالن نفت است که spewed به خلیج فارس در طی نزدیک به سه ماه و آسیب اکوسیستم های دریایی و ساحلی اقتصاد برای سال.

پس از حفاری دریایی عملیات ادامه به خزش دورتر به فوق العاده آبهای عمیق — که در آن اعماق رسیدن به 1500 متر (در حدود 5000 فوت) یا بیشتر. امروز حفاری در عمق بیش از دو بار به عنوان عمیق به عنوان افق آبهای عمیق. بین سال های 2000 و 2009 فقط 15 درصد از تولید نفت از ما از آبهای خلیج مکزیک آمد از فوق العاده عمیق عملیات در آبهای عمیق افق. که نسبت رشد به 52 درصد در سال 2017, و آن را به احتمال زیاد نمی خواهد متوقف کردن وجود دارد.

حفاری در اعماق جدید آنلاک بکر ذخایر نفت و ساده تر تبدیل شده با فن آوری های جدیدتر. اما این فرصت ها می آیند بیشتر با خطرات و کمتر حاشیه برای خطا کارشناسان بگویید آستانه. "درس از افق آبهای عمیق است [که] در همان زمان که این فن آوری برای استخراج شد و در حال پیشرفت بسیار سریع — من معنی آن را کاملا شگفت انگیز در واقع آنچه که آنها قادر به انجام کار — فن آوری برای ایمنی عقب مانده می گوید:" دونالد Boesch رئیس بازنشسته از دانشگاه مریلند مرکز علوم محیط زیست.

Boesch منصوب شد, باراک اوباما, به ملی نفت نشت کمیسیون که قرار بود با هم به بررسی علت آبهای عمیق افق فاجعه است. او معتقد است آمریکا در حاشیه بهتر آماده در حال حاضر از آن برای فوران چاه نفت در خلیج مکزیک در سال 2010 وجود دارد سناریوهای جدید که مطرح حتی خطرات بزرگتر — به ویژه هنگامی که حفاری در اعماق.

نیروهای قدرتمند

خلیج مکزیک تولید می شود شکستن رکورد 2 میلیون بشکه نفت در روز در سال گذشته است. حفظ که خروجی نیاز به حتی بیشتر اکتشاف حفاری و توسعه در آبهای عمیق تر تایلر کشیش, نفت و انرژی مورخ در دانشگاه آیووا می گوید در آستانه. و میانگین نرخ تولید برای یک خلیج مکزیک چاه نفت با افزایش عمق آن است.

"هیچ چیز تولید بیشتر رایگان جریان وجوه نقد از یک جریان عمیق, چاه آب," او می گوید. "شما باید برای پیدا کردن نگه دارید بیشتر و بیشتر نفت به عنوان مسن تر در زمینه های نایاب و وصل شدن و رها شده است."

با بالاتر فرصت برای سود آمده ریسک بالاتر. حفاری در عمق عمیق تر به معنی کار بیشتر تحت فشار است. وجود دارد از خرد کردن وزن آب است. و همچنین فشار بیشتری در نفت و گاز جیب. نه تنها سکوهای قادر به کار در عمق بیشتر, اما آنها همچنین قادر به حفاری عمیق تر از آنها تا کنون داشته است. عمیق تر آنها حفاری بیشتر فشار و مقاومت آنها روبرو است. درجه حرارت در دام نفت و گاز داغتر دورتر پایین و نزدیک به زمین گوشته آنها حفاری بیش از حد. تجهیزات مورد نیاز به قادر به مقاومت در برابر حرارت است که می تواند تا 180 درجه سانتی گراد در حدود 40 ، 000 فوت زیر زمین است.

"شما در حال کار در برابر برخی بسیار قدرتمند نیروهای" Boesch می گوید در آستانه. گاز که به دام افتاده است همراه با نفت زیر بستر دریا "است که به مایل به گسترش بسیار سریع هنگامی که این فشار تا حدودی برطرف شده [توسط حفاری]," او توضیح می دهد.

احتمال یک حادثه جدی مرگ و میر و صدمه انفجار و یا آتش سوزی گزارش رشد 8.5 درصد با هر اضافی 100 فوت از عمق که در آن یک پلت فرم های دریایی عمل تجزیه و تحلیل تولید نفت و گاز در خلیج مکزیک از سال 1996 تا 2010 در بر داشت. که صرف نظر از پلت فرم سن و یا مقدار سوخت های فسیلی تولید می شود.

چالش های ناشی از حفاری در آب های عمیق تر نیز می تواند پیچیده تر اقدامات لازم برای مقابله با هر گونه مشکلی که رخ می دهد. "هنگامی که چیزی اشتباه است مثل آن را [با Deepwater Horizon,], آن را می سازد آن است که بسیار سخت تر برای کنترل و تمیز کردن می گوید:" سیرا ویور دادستان ارشد با غیر انتفاعی جنوب زیست محیطی مرکز قانون. "ما واقعا انجام آزمایش در اعماق اقیانوس در نظر شما چگونه مته چگونه شما را کنترل و چگونه شما پاک کردن روغن," او می گوید در آستانه.

وقتی که می آید به چگونه "امن" سواحل خلیج فارس است که از یک رویداد مشابه امروز "چه کسی می داند ؟ شما واقعا فقط به عنوان امن به عنوان شما هستند امروز" کشیش می گوید در آستانه. "تمام آن طول می کشد برخی سری از بدبختی."

در مشکلات عمیق

در شب مارس 20th, 2010, یک سری از بدبختی شروع به آشکار شدن پس از خدمه در آبهای عمیق افق نصب شده سیمان مهر به Macondo اکتشاف و 66 کیلومتری ساحل لوئیزیانا. مهر به معنای عقب نگه نفت و گاز شکست خورده و بدین ترتیب دو دریچه که قرار بود برای جلوگیری از سیل نفت و گاز از سفر کردن لوله به سطح.

خدمه و سپس بد تعبیر کردن فشار آزمون است که باید به آنها گفت که خوب نیست به درستی مهر و موم شده. آنها گرفتار کردن گارد هنگامی که گل حفاری و گاز شروع جریان از لوله و بر روی دکل. پس از کشف آنها سعی در بستن سوپاپ از یک "جلوگیری از فوران چاه نفت" یک دستگاه است که باید متوقف نشده انتشار نفت و گاز است. که شکست خورده ، در عرض هشت دقیقه از خدمه دیدن نشت گاز موجب انفجار عظیم و آتش سوزی که در نهایت پایین آوردن دکل.

هنگامی که آن را غرق دکل پاره لوله که سفر بین آن و همچنین زیر را که پر از گل حفاری برای مقابله با فشار رانندگی نفت و گاز به سمت بالا از زمین است. بدون که ضد فشار روغن و جریان از این نیز به خلیج فارس برای 87 روز. چندین تلاش برای متوقف ساختن نشت شکست خورده از جمله تلاش برای جا مهار گنبد بیش از این هست که در نهایت پر از متان منجمد و تقریبا شناور به سطح. سرانجام در جولای 15th, تازه توسعه یافته دستگاه — نام دربندی پشته شد در نهایت قادر به مهر و موم کردن هست.

شکست در افق آبهای عمیق در معرض چگونه آمادگی صنعت برای پاسخ به چنین رویداد فاجعه بار. امروز دربندی پشته نگهداری می شوند خشکی آماده اعزام برای دیگری چاه فوران چاه نفت. آنها می توانند وزن تا 100 تن و ساخته شده است به مقاومت در برابر فشار بالا که از یک دمیده خوبی. پشته متصل به فوران چاه نفت جلوگیری از اضافه کردن اضافی دریچه های است که می تواند بسته به سرعت و توقف جریان نفت تا زمانی که به خوبی می تواند برای همیشه مهر و موم شده.

"در حال حاضر ما در حال آماده شده برای آخرین جنگ شما می دانید اگر این سناریو دقیقا مثل قبل می گوید:" استیون Murawski سرب سردبیر 2019 کتاب حالات و پاسخ به آینده عمیق نشت نفت. "من فکر نمی کنم ما در حال رفتن به دیدن یکی دیگر از 87 روز فوران چاه نفت مانند افق آبهای عمیق" او می گوید در آستانه.

بعد از جنگ

وجود دارد دیگر برنامه به طور بالقوه بدتر حالات که Murawski و Boesch نگرانی در مورد, مانند یک شکستگی لوله زیر بستر دریا به جای در آب به عنوان آن را در طول افق آبهای عمیق بحران است. اگر وجود دارد به یک نشت در زیر بستر دریا نفت خواهد اسراف به تشکیل سنگ های اطراف آن و فرار از هر کجا که می توانید آن را ترک در سنگ. "است که می تواند یک سناریو روز قیامت از آنجا که هیچ راهی وجود دارد شما می توانید بسته آن می گوید:" Murawski. شما نمی تواند به سادگی با صدای تلپ دربندی پشته بیش از یک نشت لوله. بهترین گزینه در حال حاضر در دسترس خواهد بود به حفاری های دیگری نیز برای از بین بردن فشار در سنگ شکل گیری و هدایت جریان است. این بود که پس از انجام افق آبهای عمیق واژگون — اما حفاری چاه طول می کشد زمان با ارزش را به عنوان خسارت از نشت رشد می کند با هر دقیقه است. فشار خون شروع به حفاری دو امداد در چاه های ممکن است اما نفت ادامه داد: برای روان از نشت تا دربندی پشته اضافه شد در ماه جولای.

"وجود دارد بدیهی است که یک شکاف در حال قادر به استقرار منابع به بسته به خوبی در طول این حادثه می گوید:" اریک میلیتو جمهور از ملی اقیانوس انجمن صنایع یک گروه صنعتی برای حفاری دریایی و قدرت باد. از آن پس با توجه به میلیتو جدید تجهیزات ایمنی برای جلوگیری از نشت بیشتر ظرفیت برای پاسخگویی به مشکلات و بیشتر نظارت دولت منجر شده است به امن تر ،

دیگران قانع نشده. "صنعت نفت شده است و گفت که تا زمانی که آنها بوده ام در وجود است. قبل از افق آبهای عمیق اتفاق افتاده است که نوع حادثه هرگز اتفاق می افتد. و سپس پس از آن اتفاق افتاد که " خوب این را هرگز دوباره اتفاق می افتد.' و است که به سادگی مورد" ویور می گوید.

او و Boesch اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت به طور همزمان به سطح شیب دار تا ما سوخت های فسیلی تولید از جمله تلاش برای باز کردن بیشتر سواحل به حفاری دریایی است که در حال حاضر در دادگاه در حالی که عقب محیط زیست حمایت. پس از Boesch نفت نشت کمیسیون توصیه برای جلوگیری از یکی دیگر از افق آبهای عمیق مانند نشت دولت اوباما معرفی شده به خوبی کنترل قوانین در سال 2016 که ایجاد استانداردهای صنعت. سپس در ماه مه سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ضعیف این قوانین; تغییر حدود 20 درصد از مفاد اصلی تلقی "غیر ضروری نظارتی بار."

این COVID-19 همه گیر پیامدهای برای حفاری دریایی بیش از حد قیمت نفت و تقاضا شاقول در میان نزدیک به جهانی خاموش کردن کسب و کار به عنوان معمول است. Boesch نگرانی زیرا او دیده می شود چه اثر محکم رشته کیف پول تا به حال در BP افق آبهای عمیق بهره برداری است. "آنها شروع به قطع گوشه و کنار و تصمیم گیری شتابزده" او می گوید. "این نگرانی من در مورد چگونه [گیر] نقش به ایمنی است." BP داشت به اتهام "سهل انگاری فاحش" منجر به افق آبهای عمیق فاجعه توسط یک لوئیزیانا دادگاه فدرال در سال 2014.

"آبهای عمیق افق حادثه برای همیشه لطفا برای تغییر BP" این شرکت که در اجاره دکل در بیانیه ای گفت. فاجعه هزینه BP 65 میلیارد دلار ،

حتی اگر حفاری دریایی در حال حرکت است و بیشتر به قلمرو ناشناخته 10 سال پس از آبهای عمیق افق اثرات آن هنوز هم رسیدن به ساحل. "است که نفت آن را نمی دانند قرار بود به ماندن دریایی آن حق را به آن جوامع می گوید:" ویور. نفت از نشت در نهایت شسته همراه از 1300 مایل از خط ساحلی رسیدن از تگزاس به فلوریدا. دهها هزار نفر از حیوانات جان در پس. و حتی بیشتر از مردم و حیات وحش را به معرض طولانی اثرات سمی نشت. که هنوز هم به اندازه کافی از یک بیدارباش برای شرکت های نفتی مانند BP به جلو و عقب. یک دهه بعد, خطرات ناشی از آبهای عمیق اکتشاف نفت در ادامه به loom فقط بیش از افق.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
نظرات کاربرن