Nubia رئیس جمهور جزئیات نسل بعدی قرمز سحر و جادو 5S سیستم خنک کننده

در حال حاضر که سرعت-binned و اورکلاک Snapdragon 865+ در حال حاضر با این همه اما طبیعی برای دیدن مشتاق پرنیان-م

توسط BASHARIATEMROOZ در 28 تیر 1399

در حال حاضر که سرعت-binned و اورکلاک Snapdragon 865+ در حال حاضر با این همه اما طبیعی برای دیدن مشتاق پرنیان-محور دستگاه های مانند آینده Asus ROG تلفن 3 و nubia قرمز سحر و جادو 5S برای اولین بار به اتخاذ آن است. در مقایسه با جمهوری پرنیان دستگاه وجود دارد هنوز هم نسبتا کمی اطلاعات در مورد به روز رسانی های قرمز سحر و جادو 5S. شرکت رئیس جمهور Ni, فی, آیا در حال حاضر, اذیت کردن, که آن را از ویژگی های به روز رسانی سیستم خنک کننده را بیشتر از تراشه جدید. یکی است که ما در حال حاضر به دیدن یک شماتیک از.

nubia Red Magic 5S cooling solution schematic
nubia قرمز سحر و جادو 5S راه حل های خنک کننده شماتیک

Headlining ویژگی های پیچیده جدید خنک کننده راه اندازی نقره ای – یکی از مهمترین حرارتی رسانا مواد شناخته شده تا به امروز است. تا آنجا که ما می توانیم استنباط از اطلاعات اولیه ارائه شده در Weibo تا کنون مواد گران بر اساس "ICE Ag" بازاریابی عنوان خواهد شد یا تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پوشش برخی از قطعات و یا به عنوان یک کل حرارتی رسانا پد. کار کردن در کنار آن در سحر و جادو 5S خواهد 4843mm2 اتلاف گرما مس "فویل" به عنوان به خوبی به عنوان بزرگ بخار-محفظه لوله های با عملکرد بالا و حرارتی ژل و البته امضای قرمز سحر و جادو ساخته شده است آن را فعال فن خنک کننده. 15000 دور در دقیقه سانتریفوژ واحد با بهبود شمال به جنوب جریان هوا در تجدید نظر قرمز سحر و جادو 5S طراحی شده است.

Red Magic 5S to sport silver-plated cooling system

این شرح است که به سختی دقیق است. به علاوه ما ممکن است از دست رفته برخی از ظریف جنبه در ترجمه است. به دنبال فوران چاه نفت شماتیک و ساخت برخی از مفروضات ما فکر می کنیم که بزرگ صفحه تخت در نزدیکی بالای آن در سمت راست زیر بیضی قطعه ای است که ما می بینیم چسبیده از شیشه پشت گوشی در سایر کدها واقعی نقره ای یا نقره پوشش داده شده یکی است. درست در زیر که ما به وضوح می توانید ببینید فعال فن در سمت چپ و آنچه که احتمالا مادربرد مسکن Snapdragon 865+ چیپ ست و خارجی آن مودم حل, در میان چیزهای دیگر. متناوبا, که همچنین می تواند 4843mm2 مس "فویل" در تماس مستقیم با تراشه. در طرف دیگر از هیئت مدیره اصلی ما دیدن یک لوله حرارتی/بخار مجلسی با یکی دیگر از واحد چرخاند بین فلزی قاب وسط گوشی و صفحه نمایش آن است. Dissipating گرما از آن به صورت یکنواخت به روی صفحه نمایش خود را به احتمال زیاد چند گرافیت فیلم. حداقل این است که متعارف انجام داده است. روشن است که بخش قابل توجهی از گوشی مولفه ها در واقع بخشی از آن پیشرفته راه حل های خنک کننده.

همانطور که برای دیگر شایعات در مورد آینده قرمز سحر و جادو 5S, ما انتظار آن را بسته LPDDR5 RAM و UFS 3.1 سازی در کنار سرعت جدید-binned و اورکلاک Snapdragon 865+ چیپ ست. دومی انتظار می رود که عمده ترین ارتقاء بیش از این موجود قرمز سحر و جادو 5G. جدید 5S به احتمال زیاد قرض کلی ابعاد و 144Hz صفحه نمایش AMOLED از آن خواهر و برادر.

منبع (به زبان چینی)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de