نوکیا 5.1 به علاوه در حال حاضر دریافت آندروید 10

آندروید 10 در حال حاضر نورد از برای نوکیا 5.1 به همراه گوشی در هند (و باید سر را به کشورهای دیگر به زودی). با

توسط BASHARIATEMROOZ در 31 اردیبهشت 1399

آندروید 10 در حال حاضر نورد از برای نوکیا 5.1 به همراه گوشی در هند (و باید سر را به کشورهای دیگر به زودی). با این آخرین علاوه HMD جهانی به روز شده در مجموع 15 گوشی های نوکیا به آخرین نسخه از سیستم عامل.

این شرکت متعهد شده است به مدت دو سال از به روز رسانی سیستم عامل برای 5.1 به علاوه که راه اندازی شد و در ماه دسامبر سال 2018 است. آیا آندروید 11 روز رسانی می رسند قبل از مهلت یا این آخرین به روز رسانی عمده? این است که هنوز به تایید شود اما این تلفن را در ادامه دریافت ماهانه به روز رسانی های امنیتی تا پایان سال 2021.

نوکیا 1 به علاوه انتظار می رود برای دریافت آندروید 10 خیلی زود با توجه به تجدید نظر در نقشه راه. یکی دیگر از چهار دستگاه باید سیستم عامل دست انداز در پایان این سه ماهه.

Nokia 5.1 Plus now receiving Android 10

در اینجا ویژگی های جدید که نوکیا 5.1 به همراه صاحبان تجربه پس از نصب به روز رسانی:

  • ژست ناوبری: کنترل گوشی های هوشمند نوکیا خود را فقط حقه باز با سریع تر و کنترل های بصری در نوک انگشتان خود را
  • پاسخ هوشمند: دریافت حتی دقیق پاسخ در پیام نه فقط جمله بندی اما اقداماتی که شما می توانید
  • کنترل حریم خصوصی: باید کنترل بیشتری از اطلاعات شخصی خود را همه در یک مکان و کنترل هنگامی که مکان خود را به اشتراک گذاشته شده است را با نرم افزار – بود که همیشه فقط در حالی که در حال استفاده و یا هرگز
  • حالت فوکوس: جلوگیری از منحرف کردن برنامه هنگامی که شما نیاز به تمرکز بر روی آنچه که مهم است (سعی کنید آن را در حال حاضر در بتا)
  • خانوادگی لینک: در حال حاضر بخشی از دیجیتال تندرستی تنظیمات کمک به پدر و مادر تنظیم دیجیتال قوانین زمین برای تمام خانواده


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن