نیکولا می شود 4 میلیون دلار همه گیر وام به عنوان ثبت اختراع طرح دعوی در دادگاه در برابر تسلا همچنان

برق دکل راه اندازی نیکولا دریافت $4.1 میلیون وام از اداره کسب و کار کوچک را چک Protection Program (PPP) به منظ

توسط BASHARIATEMROOZ در 4 اردیبهشت 1399

برق دکل راه اندازی نیکولا دریافت $4.1 میلیون وام از اداره کسب و کار کوچک را چک Protection Program (PPP) به منظور کمک به کسب و کارهای کوچک نگه داشتن افراد شاغل در طول COVID-19 گیر با توجه به مارس 15 پرونده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار. آن را حداقل سوم EV راه اندازی برای دریافت پول از PPP زیر فارادی آینده (که یک $9.1 میلیون وام) و یابو (که یک $1.1 میلیون وام).

وام است که می تواند بخشیده شود تا زمانی که نیکولا آویزان به بسیاری از کارکنان آن می آید یک کمی بیشتر از یک ماه پس از راه اندازی دریافت $525 میلیون دلار سرمایه گذاری شد و شرکت عموم معامله. که حرکت به بنیانگذار ترور میلتون خالص ارزش بیش از 1 میلیارد دلار با توجه به CNBC که برای اولین بار گزارش های خبری از وام.

نیکولا شده است در حال توسعه هیدروژن و باطری سکوهای بزرگ پس از میلتون تاسیس این شرکت در سال 2015 و سال گذشته رخ داد یک معامله با اروپا تولید کننده Iveco به تولید انبوه یکی از این کامیون ها. اما آریزونا راه اندازی نیز شناخته شده است که 2 میلیارد دلار آن طرح دعوی در دادگاه در برابر تسلا در سال 2018 که ادعا شده که برق دکل بزرگ در حال توسعه توسط ایلان شرکت نقض نیکولا را اختراع ثبت شده طراحی.

که طرح دعوی در دادگاه کشیده است برای نزدیک به دو سال است اما در 20 آوریل میلتون توییتی که تسلا از دست یک پیشنهاد با ایالات متحده ثبت اختراع و علائم تجاری دفتر به ابطال برخی از اختراع ثبت شده است. "دو میلیارد دلار طرح دعوی در دادگاه در حال حرکت رو به جلو است. ما در دفاع از شرکت ما IP مهم نیست که در آن است," او نوشت.

میلتون توییتی در روز چهارشنبه که PPP وام کمک خواهد کرد که پوشش حقوق و دستمزد نیکولا بیش از 300 کارکنان برای حدود دو ماه. او همچنین موضوع را با CNBC گزارش خود ارزش خالص (و گفت که آن گره خورده در سهام است که او می تواند ' تی فروش و خرید اخیر از 32 میلیون دلار در مرتع پرورش احشام.

"بله من خریدار [از مزرعه] اما من مدیون کامل وام مسکن. 28+ میلیون. اگر ما شرکت نمی کند و موفقیت من از دست دادن همه چیز را در زندگی مانند بسیاری دیگر," او نوشت. "من داده شده بسیار به بسیاری از مردم دریافت و با چکش آن را فقط به این دلیل من ساخته شده است یک شرکت بزرگ است که می تواند با استفاده از PPP کمک کند."

در حال حاضر بانک ها قرض داده تمامیت 350 $میلیارد دلار اختصاص داده شد که برای PPP در Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل می کنند هر چند کنگره است که انتظار می رود به تصویب یکی دیگر از $300 میلیارد تزریق اواخر این هفته. این برنامه فعال شد و هرج و مرج و بسیاری از کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور قادر به دریافت وام آنها نیاز به رغم بانک ها آنها را به شرکت های بزرگ مانند لرزش زیستن. (Shake Shack در نهایت گفت: آن را به 10 میلیون دلار وام دریافت کرده اند.)

"این احتمال وجود دارد که کنگره را مجبور به عقب برگردید و یک بار سوم با توجه به بهترین برآوردها نشان می دهد این است $1 تریلیون مشکل" جوزف Parilla یک همکار در موسسه بروکینگز شهری سیاست برنامه گفت: معاون.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن