جدید Xiaomi ثبت اختراع نشان می دهد تاشو گوشی تاشو با چرخش دوربین نوار

در یک ثبت اختراع جدید فرستاده شده توسط Xiaomi ما دیدن طرح ها از یک گوشی هوشمند جدید, فاکتور شکل که است و نه جا

توسط BASHARIATEMROOZ در 3 خرداد 1399

در یک ثبت اختراع جدید فرستاده شده توسط Xiaomi ما دیدن طرح ها از یک گوشی هوشمند جدید, فاکتور شکل که است و نه جالب. با گوشی های هوشمند تاشو ساخت باز گشت در سال گذشته ما یک احساس است که شرکت های گوشی های هوشمند در حال رفتن به فشار نوآوری منحصر به فرد سخت افزار عوامل شکل. این یکی از Xiaomi یک تاشو تاشو گوشی مانند Moto Razr و یا سامسونگ Galaxy Z تلنگر اما با یک پیچ و تاب (به معنای واقعی کلمه).

این گوشی تاشو دارای یک نوار بر روی نیمه بالایی است که می تواند چرخش به صورت افقی به لحاظ جسمی به نوبه خود عقب دوربین رو به سمت جلو استفاده می شود برای selfies. ثبت اختراع تصاویر در زیر ارائه شده توسط برویم دیجیتال بر اساس نقشه های منتشر شده در CNIPA پر کردن.

 Lets Go Digital منبع: let's Go دیجیتال

نیمه بالایی این دستگاه دارای قدرت و کلید های تنظیم صدا در سمت راست. و همچنین ما می بینیم یک سخنران پنجره مشبک است که درست در زیر بخشی است که می چرخد.

این لزوما به این معنا نیست که Xiaomi را تا کنون تولید و فروش یک دستگاه. سازندگان تلفن اغلب ثبت اختراع سخت افزار است که هرگز آن را به بازار است. اگر پایین خط, یک دستگاه ایده آل خواهد بود برای بازار و سپس آن را ممکن است به دنبال ایده به تولید و بازار یک دستگاه.

Original patent from CNIPA Original patent from CNIPA Original patent from CNIPA
اصلی ثبت اختراع از CNIPA

Xiaomi چند بد بو گوشی های هوشمند اختراعات زیر کمربند خود از جمله یکی دیگر از گوشی تاشو مانند Z تلنگر یک تلفن با یک pop-up ساز حاوی 7 دوربین های دیجیتال دو طرفه گوشی های هوشمند با بسته بندی کردن در اطراف صفحه نمایش یک گوشی با دو پانچ-سوراخ عکاسی از دوربین.

منبع 1 • 2tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب