جدید پروتئین هدف می تواند منجر به دستیابی به موفقیت در کلیه پیشگیری از آسیب

Newswise — کلیه آسیب مخوف عارضه از روش های معمول انجام مانند آنژیوگرافی عروق کرونر یا جراحی قلب اغلب توقف پزشک

توسط BASHARIATEMROOZ در 25 فروردین 1399

Newswise — کلیه آسیب مخوف عارضه از روش های معمول انجام مانند آنژیوگرافی عروق کرونر یا جراحی قلب اغلب توقف پزشکان و بیماران در آهنگ های خود را.

افراد مبتلا به بیماری های کلیوی و یا درک خطر آسیب حاد کلیوی اغلب کمتر به احتمال زیاد به ارائه همان روش های نجات بخش است که بیماران دیگر با همان شرایط قلبی عروقی را دریافت خواهید کرد حتی اگر نارسایی حاد کلیه و آسیب به طور نامتناسبی تحت تاثیر بیماران بدحال و بیماران قلبی و عروقی بیماری است.

تحقیقات جدید از میشیگان پزشکی فرانکل قلبی و عروقی مرکز در همکاری با دیگر موسسات, کشف یک هدف درمان که محققان می گویند به طور چشمگیری می تواند تغییر چشم انداز از بیماران در معرض خطر از کلیه آسیب: محلول urokinase plasminogen activator گیرنده یا suPAR ،

آن را در یک زمان می آید زمانی که گزینه های جدید برای این بیماران بشدت مورد نیاز می گوید منجر نویسنده سلیم هایک, M. D., یک متخصص قلب و عروق در فرانکل CVC.

"پس از چند دهه با کمی پیشرفت در مدیریت بیماری های کلیوی و ما باید در دست ما امیدوار کننده هدف جدید برای جلوگیری از نارسایی حاد کلیه و آسیب" هایک می گوید.

آخرین مقاله منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند می افزاید: برای نصب شواهدی وجود دارد که پزشکان باید با توجه به suPAR که سرچشمه از مغز استخوان و گردش فرم از یک پروتئین است که به بیان در سلول های ایمنی.

"ما شناخته شده برای برخی از زمان در حال حاضر از suPAR مهم است و نقش مهمی در بیماری های کلیوی. در اینجا ما نشان می دهد که suPAR مربوط است مهم در موقعیت های بالینی مانند عروق کرونر آنژیوگرافی و جراحی قلب و می تواند هدف به حداقل رساندن خطر اکی می گوید:" هایک همچنین استادیار طب داخلی. در ایالات متحده به تنهایی یک میلیون قلبی catheterizations و 400,000 جراحی قلب انجام شده سالانه است.

ارزیابی suPAR سطوح در بیماران و مدل

هایک با نویسنده ارشد Jochen Reiser, M. D., Ph. D. از دانشگاه راش و همکاران انجام دو جانبه بررسی suPAR.

اولین آنها نگاه suPAR سطوح و خطر آسیب حاد کلیوی در بیش از 3,800 بیماران در سه تنظیمات بالینی. برخی از آنها بيماران بستری بودند و برخی قلبی و عروقی بيماران تحت دو عمل جراحی قلب و یا عروق کرونر آنژیوگرافی است که از کاتتر بر اساس روش برای تشخیص بیماری عروق کرونر. بالا SuPAR سطوح به طور مداوم پیش بینی اکی در این بیماران با سطوح بالاتر از 3000 picograms در هر میلی لیتر دو برابر شدن خطر اکی.

آن را به رهبری محققان به فاز دوم مطالعه: آنها شاغل مدل های ماوس آسیب حاد کلیوی به بررسی اینکه آیا بالا suPAR است که در واقع یک کمک علت این عارضه است.

"موش ها با سطوح بالاتر از suPAR نیز چشمگیر بدتر از کلیه ها در مقایسه با موش با سطح نرمال suPAR هنگامی که در معرض همان کنتراست مورد استفاده در بیماران تحت آنژیوگرافی عروق کرونر" هایک می گوید. "اما زمانی که ما قبل از درمان موش ها به بلوک suPAR با استفاده از آنتی بادی مونوکلونال ما موفق به کاهش توسعه کلیه میشود."

این سوال در حال حاضر هایک می گوید چیزی است که بهترین راه برای کاهش suPAR سطح در انسان به کاهش خطر ابتلا به نارسایی کلیه? تیم او این است که به دنبال درمان و داروها در حال حاضر مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد دیگر مانند استاتین ها و یا تعدیل کننده سیستم ایمنی در علاوه بر این به یک انسانی suPAR آنتی بادی که خواهد شد مورد بررسی در آزمایش های بالینی.

بالینی مفاهیم suPAR تست

هایک می گوید: اندازه گیری suPAR سطوح در درمانگاه که او امیدوار خواهد بود روال در آینده می تواند کمک به ارائه دهندگان می دانم که زمانی که به منظور بالا بردن زنگ هشدار در مورد بیماری های کلیوی قبل از آن شروع می شود. در بیماری مزمن کلیه بیماران اغلب نمی تجربه علائم در اوایل و در زمان متعارف اقدامات مانند کراتینین تایید تشخیص آسیب در حال حاضر رخ داده است و اغلب غیر قابل برگشت است.

"این اندازه گیری می تواند به کشف کردن که در بالاترین خطر پیشرفت بیماری و یا کلیه مربوط به رویه عوارض است که در حال حاضر دشوار است برای تعیین در بالين" هایک می گوید. "در حال حاضر که ما گسترده داده ها در یک نقش برای suPAR در ایجاد بیماری های کلیوی, ما می توانیم پیش بینی با استفاده از suPAR-کاهش روش های درمانی در بیماران در معرض خطر از هر دو حاد و مزمن کلیه بیماری است."

و کسانی که با کاهش کلیه آسیب خطر توسط suPAR سطوح می تواند با اطمینان بیشتری تایید شود برای مهم جراحی قلب و روش های دیگر.

هایک می گوید: محققان به تازگی کشف suPAR نقش در بیماری های کلیوی و علم به سرعت در حال پیشروی است.

"SuPAR منعکس کننده یک فرایند است که پزشکان قادر به حساب سنتی در ارزیابی از بیماری کلیوی. ما اعتقاد داریم که این پروتئین به عنوان ارتباط بین التهاب و بیماری کلیوی در هر دو حاد و مزمن," او می گوید.

همراه با پیری دیگر شرایط پزشکی مرتبط با بالا suPAR سطوح عبارتند از: سیگار کشیدن و دیابت و بیماری های خود ایمنی و سپسيس و HIV. و بر خلاف دیگر اقدامات التهاب هایک می گوید suPAR را افزایش نمی دهد حاد. در واقع سطوح حتی پایدار باقی می ماند حتی در طول حملات قلبی است.

در سال 2015 انتشار خود را نیز در مجله پزشکی نیوانگلند گزارش داد که 20% از دست دادن عملکرد کلیه پس از پنج سال در افراد با بالاتر suPAR سطوح.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن