جدید گوگل ارکر عمق API اجازه می دهد تا علیرضا اشیاء پنهان در پشت دنیای واقعی موانع

یک API جدید است که در حال حاضر در دسترس برای توسعه دهندگان به استفاده از برای نام تجاری جدید علیرضا تجارب در ا

توسط BASHARIATEMROOZ در 6 تیر 1399

یک API جدید است که در حال حاضر در دسترس برای توسعه دهندگان به استفاده از برای نام تجاری جدید علیرضا تجارب در اندیشه و وحدت است. برای اولین بار اعلام کرد در اواخر سال گذشته API جدید اجازه می دهد تا توسعه دهندگان مخلوط دیجیتال اشیاء در جهان فیزیکی است. این است که همه با یک دوربین RGB – پسر علیرضا حاصل آمده است یک راه طولانی است.

راه که گوگل آن را قرار می دهد انسداد توانایی دیجیتال اشیاء به دقت نظر می رسد در پشت دنیای واقعی اشیاء است. این باعث می شود آن را به طوری که اشیاء با دقت پنهان در پشت چیزهایی مانند دیوار و میز و نیمکتها و یا هر چیزی که "مانع" آن نسبت به سطح است که شما با قرار دادن آیتم های دیجیتال, این, ساخت آر احساس واقعی تر.

بازی استودیو Illumix در حال حاضر یکپارچه این API جدید را در آخرین بازی: Five Nights at freddy's: AR: تحویل ویژه. نیز وجود دارد یک زن و شوهر از اسنپ چت لنز است که امکان استفاده از API های جدید از جمله رقص هات داگ و زیراب جهانی لنز.

ToF سنسورهای لازم نیست برای این API اما در نهایت بهبود این تجربه است. سامسونگ در اندازه گیری سریع برنامه خواهد شد در نهایت شروع به استفاده از ارکر عمق API در Galaxy Note10+ و کهکشان S20 فوق العاده.

عمق API در دسترس است در ارکر 1.18 و سازگار "در سراسر صدها میلیون سازگار با دستگاه های آندروید است.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن