جدید DisplayPort تنظیمات را قادر می سازد 16K تصویری بیش از USB-C

DisplayPort Alt حالت 2.0 یک استاندارد جدید از فیلم, الکترونیک, انجمن استاندارد است که اجازه می دهد تا USB 4 به

توسط BASHARIATEMROOZ در 11 اردیبهشت 1399

DisplayPort Alt حالت 2.0 یک استاندارد جدید از فیلم, الکترونیک, انجمن استاندارد است که اجازه می دهد تا USB 4 به ارائه تمام زنگ ها و سوت از DisplayPort 2.0 استاندارد و همچنین انتقال داده USB. که به معنی پشتیبانی از 8K نمایش در 60 هرتز با HDR, 4K نمایش در 144Hz با HDR و یا حتی 16K (15360x8460) نمایش در 60 هرتز با فشرده سازی. این یک گام بزرگ به سوی USB نوع-C تبدیل شدن به یک واقعی جک از همه معاملات اتصال.

USB 4 تنظیمات در حال حاضر می تواند انتقال DisplayPort قرار داده اما موبایل گزارش می دهد که استاندارد جدید remaps USB-C اطلاعات با سرعت بالا پین برای باز کردن پهنای باند بیشتر به صورت تصویری. USB 4 دو طرفه معنی آن می تواند به 40Gbps از داده ها در هر دو جهت. اما تصویری نیست و نیاز به رفتن به هر دو روش — شما واقعا فقط نیاز به دیتا برای عبور از لپ تاپ خود را به مانیتور خود را (به عنوان مثال). این alt حالت به این معنی است که تمام است که پهنای باند را می توان مورد استفاده برای فقط ارسال ویدئو یک راه این معنی شما می توانید حداکثر خام پهنای باند تا 80Gbps.

Alt حالت نیز دارای مزایای دیگر. برای مثال به این معنی است که شما لازم نیست به یک USB 4 کنترل در هر دو انتهای کابل شما می توانید فقط با پورت های سخت افزاری در صفحه نمایش پایان. این باید معنی نمایش می توانید استطاعت به کمی ساده تر با توجه به موبایل.

این است که بسیار ساده حساب VESA را Alt حالت 2.0 اعلام و ما می خواهم به طور کامل توصیه می رویم به موبایل اگر شما پس از یک عمیق تر شیرجه رفتن به جزئیات spec. VESA می گوید که انتظار می رود اولین DisplayPort Alt حالت 2.0 دستگاه شروع به انتشار در سال آینده. به عنوان همیشه مورد با USB, اما شما مجبور به پرداخت توجه دقیق به گواهینامه و چاپ کوچک از دستگاه های خود را و کابل به مطمئن شوید که آنها پشتیبانی از تمام ویژگی های جدید است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب