مایکروسافت در حال حاضر نورد از به روز رسانی نسخه از لبه آن مرورگر در ویندوز 10 را از طریق ویندوز به روز رسانی نرم افزار. به روز رسانی در دسترس خواهد بود به ویندوز 10 کاربران در حال اجرا در سال 1803 1809, 1903 و در سال 1909 می سازد.

مایکروسافت راه اندازی نسخه جدید از لبه پشت در ژانویه و تا به حال مورد نیاز شما برای دانلود به صورت دستی از سایت. نسخه جدید مبتنی بر کروم پروژه توسط گوگل است و همچنین پایه ای برای مرورگرها مانند کروم و اپرا. در حالی که لبه اصلی زد EdgeHTML موتور مرورگر و موتور جاوا اسکریپت چاکرا جدید مرورگر اجرا می شود در همان چشمک زدن و موتورهای V8 به ترتیب به عنوان کروم.

New Chromium based Microsoft Edge starts rolling out through Windows Updates

همراه با تغییرات گسترده ای به UI منجر جدید مایکروسافت Edge ظاهرا رفتار مانند کروم هنگامی که شما نگاه به گذشته تفاوت UI. این عملکرد شبیه به کروم و بسیاری از کلید های میانبر و ویژگی های کار راه آنها را در کروم.

مهمتر از همه شما می توانید در حال حاضر نیز نصب افزونه های کروم بر روی لبه. گوگل کروم افزونه سایت شناسایی لبه به عنوان کروم و شما فقط می توانید با نصب برنامه های افزودنی در دسترس وجود دارد به عنوان شما را در کروم.

که یک حزب برای اولین بار مرورگر این معنا لبه لذت می برد برخی از کارایی و بهره وری از مزایای در ویندوز 10 ساخت آن را به طور کلی برای اجرای راحت تر از کروم بر روی ماشین کندتر مانند قرص و همچنین بهتر است برای عمر باتری خود را.

این به این معنی شما در حال حاضر بهترین از هر دو جهان عملکرد در همه جا و سازگاری کروم همراه با بهره وری از یک حزب برای اولین بار مرورگر. و لبه دارای مزایای خاص خود را مانند یک خواننده حالت خیلی بهتر تنظیمات حریم خصوصی و ویژگی های آینده مانند زبانه عمودی نوار جستجو و بیشتر.

به عنوان کسی که روشن به لبه چند ماه پیش شده است و با استفاده از آن به طور انحصاری بر روی دسکتاپ وجود دارد تقریبا هیچ چیزی برای شکایت در مورد اینجا. اگر شما یک کروم کاربر شما می توانید اساسا حرکت تمام مسائل خود را به لبه امروز و نه احساس می کنید مانند شما نقل مکان کرد و در همه. در بیشتر آن را احساس می کند مانند شما یک تم های مختلف نصب شده است. آنها واقعا هستند که مشابه است. تنها چیزهایی که شما می خواهم دست در حال گوگل ویژگی های خاص مانند همگام سازی از تاریخچه و بوک مارک ها با دیگر مرورگر کروم در دستگاه های دیگر.

اگر شما می خواهید آن را به یک شات شما می توانید صبر کنید برای به روز رسانی را نشان می دهد و یا دانلود آن را به صورت دستی از microsoft.com/edge.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de