زن کپی از مردم عادی ده لذت تنظیمات

مدرسه تعریف شده برای یک نسل به یک ساعت متصل به نرم افزار پس از پنج ساعت در باغ کودکان و نوجوانان را تایید کرده

توسط BASHARIATEMROOZ در 22 اردیبهشت 1399

مدرسه تعریف شده برای یک نسل به یک ساعت متصل به نرم افزار پس از پنج ساعت در باغ کودکان و نوجوانان را تایید کرده اند.

کودکان در سن پنج تا 15 باید برای قرار دادن در یک جامد ساعت انجام کار معلم خود موفق به دریافت یک برنامه از نوعی سپس آنها را در ترامپلاین و مجاز نیست در خانه تا بعد از ظهر.

یک سخنگوی آموزش و پرورش گفت: "به طور معمول صفحه اصلی-تحصیل شروع می شود promisingly با خوی adverbials و املای اما پس از آن مومیایی نیاز به یک کار تماس بگیرید و بچه ها گیر در موشک لیگ.

"تلاش برای از سرگیری هستند پستال توسط به نظر می رسد کوبنده انزجار خود را مربی معمولا همراه با کشویی از موقعیت ها سقوط کردن مبل و بر روی زمین است.

"آنها مجبور به تکمیل این کار پس از آن که حسن نیت سی دقیقه استراحت گسترش است که به طور متوسط در مجموع از پنج ساعت قبل از ناهار خدمت کرده است, اگر چه آنها در حال حاضر در چیپس.

"آبیاری گیاهان در 3 بعدازظهر است و نه کافی خانه علم جایگزین و ساخت Infinite ویدئوها است نه موسیقی حرکت و درام. این بچه ها انجام می دهند f**k-all."

مادر کارولین رایان گفت: "این عادلانه نیست. نوح نیز صرف بیست دقیقه در یک برنامه مبتنی بر ریاضی بازی که درگیر chucking اعداد در یک پنگوئن."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن