Netflix یکی از نادر شرکت با بهره گیری از همه گیر جهانی است که نگه داشته و میلیاردها نفر از مردم در خانه با هیچ چیز, اما جریان, اما سوال این است که چقدر طول می کشد ؟

اگر چه بسیاری از Netflix اخیر رونق نمی شروع تا اواسط ماه مارس زمانی که بیشتر مردم مجبور به ماندن در خانه برای کمک به جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus یک سری از محبوب اصلی را نشان می دهد و فیلم کمک کرد Netflix افزایش مشترکان در سه ماهه اول خود را. Netflix اضافه شده 15.8 میلیون مشترک بیش از دو برابر آن انتظار 7.2 میلیون دلار است که انتظار می رود — رشد بیش از 22 درصد در سال بیش از سال. Netflix در حال حاضر 182 میلیون مشترک در سراسر جهان است. این شرکت نیز شاهد سه ماهه درآمد حاصل از $5.77 میلیارد دلار در مقابل دلار 5.76 میلیارد دلار برآورد شده است.

هنوز Netflix بکشد باز نامه ای به سهامداران نیست همه خوب است. در این نامه اشاره می کند که “برخی از مستند رشد را به نوبه خود به جلو و رو به جلو از چند سال آلی روند رشد و در نتیجه رشد پس از مستند برداشته شده است کشور به کشور.” این نامه اضافه می کند که مدیران انتظار “مشاهده به کاهش و عضویت در رشد به کاستن سرعت به خانه حبس می رسد که امید است به زودی.”

“در Netflix بکشد ما آگاه است که ما خوش شانس به یک سرویس است که حتی بیشتر معنی دار به مردم محدود در خانه و که ما می تواند از راه دور با اختلال حداقل در کوتاه مدت به میان مدت” در این نامه می خواند. “مانند دیگر خانه سرگرمی خدمات ما شاهد به طور موقت بالاتر مشاهده و افزایش عضویت در رشد. در مورد ما این است که جبران به شدت قوی تر دلار و افسرده ما بین المللی درآمد و در نتیجه درآمد-به-هوا.” Netflix در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی در حال حاضر در یک نامشخص زمان از جمله “به طور موقت کاهش تعداد نوآوری محصول ما را امتحان کنید.”

سوال بزرگ این است که در مورد محتوا و Netflix است که بیش از امیدوار است که از آن خواهد شد قادر به ادامه انتشار را نشان می دهد.

“در حالی که محصولات ما تا حد زیادی متوقف شد در سراسر جهان, ما از سود زیادی خط لوله از محتوای شد که هر دو کامل و آماده برای راه اندازی و یا در پس از تولید زمانی که فیلمبرداری متوقف شد” در این نامه می خواند. “بنابراین در حالی که ما قطعا نهفته جهانی تولید مکث انتظار داریم به ادامه قادر به ارائه فوق العاده انواع عناوین جدید در طول سال 2020 و 2021.”

سازگار جریان جدید اصل به Netflix یک پا بیش از سایر جریان خدمات. یکی از بزرگترین مزایای استفاده Netflix بیش از رقبای خود روابط به طور مستقیم به انتشار آن استراتژی; چرا که فصل پر از نشان می دهد در دسترس هستند در یک بار Netflix به تمام فصول آماده برای رفتن. این بدان معناست که تلویزیون نشان می دهد این خط لوله برای ماه مه و ژوئن و ژوئیه به طور کامل کامل فصل Netflix بکشد نمی باید به نگرانی در مورد فیلمبرداری قسمت بیشتر مانند شبکه انجام دهید.

رئیس محتوای افسر Ted Sarandos قبلا اذعان کرد که Netflix بکشد به اندازه کافی محتوای اصلی در خط لوله برای زنده ماندن بعد از چند ماه اما مانند دیگر شرکت های تولید, توقف را تحت تاثیر قرار Netflix بکشد. به دنبال اظهارات از مدیر عامل Reed Hastings تکرار آنچه که بسیاری از سرگرمی های دیگر شرکت ها گفت: آن را برای رفتن به یک مدت طولانی و دشوار پیش رو است. در حالی که Netflix آماده برای مسافت های طولانی و تحلیلگران Netflix به عنوان آماده تر به آب و طوفان نسبت به سایر رقبا.

“بدیهی است که هر کس در محتوای اصلی بازی برای آینده نه برای 12 ماه” استیو Nason مدیر پژوهش در پارک همکاران گفت: در آستانه. “اما آنها در حال رفتن به خوب. آنها یک تالار اصلی کتابخانه در مقایسه با رقبا است.”

برخی از تحلیلگران Netflix تسلط به عنوان یک streamer به عنوان یک شمشیر دو لبه است. این شرکت هنوز هم بیشتر از دیدن سود اضافی در داخل کشور, اما آن را آهسته ، آخرین سه ماهه Netflix تنها اضافه شده 550,000 مشترکین داخل کشور اما دیدم اضافی 8.4 میلیون مشترک در سطح جهان است. این شرکت با تکیه بیشتر به شدت در آن رشد بین المللی در سال های اخیر گزارش های درآمدی و براده SEC ، pivoting برخی از تمرکز خود را برای توسعه آن سرزمین های بین المللی.

دیگر تحلیلگران مانند Nason دیدن آن را به عنوان یک پیشرفت طبیعی برای این شرکت است. Netflix یک “بنیادی سرویس” با توجه به Nason. آن را در حال حاضر در اکثر خانه های مردم را که در حال رفتن به پرداخت برای Netflix بکشد. به علاوه مردم به احتمال زیاد به آن را تا زمانی که می آید زمان برای قطع جریان خدمات. کسانی که Netflix در حال حاضر زمانی که آن را مسلما بهترین زمان برای streamers به جلب توجه مردم به احتمال زیاد نمی خواهد رفتن به جلو, Netflix نامه استدلال می کند.

“به طور مستقیم به کسی که نمی عضویت Netflix در طول حبس است به احتمال زیاد برای پیوستن به زودی پس از حبس” در این نامه می خواند.

آن را سخت به رشد است که از نقطه ای در داخل کشور Nason اضافه شده اما گفت: به دلیل Netflix بکشد مذکور مزایای Netflix بکشد پایه مشترک در ایالات متحده می تواند همچنان در حال رشد در طول چند ماه آینده.

“هنگامی که شما شماره یک آن را همیشه دشوار است به عنوان سریع به عنوان رقبای خود و یا هر کس انتهایی شما” Nason گفت. “همیشه از آنها آمار 60 میلیون مشترک علامت گذاری حدود سه یا چهار چهارم پیش آنها دیده می شود کرم رشد. بسیاری از رشد آنها در حال دیدن بین المللی است که آنها هنوز در حال رشد بسیار سریع تر است.”

Netflix است که به مراتب جلوتر از رقبای خود را با توجه به HarrisX یک تحقیقات بازار و مشاوره شرکت که متخصص در رای گیری و تجزیه و تحلیل داده های. Netflix در زمان 72 درصد از جریان زمان در خانه ها با توجه به تحقیقات جدید گزارش از MoffettNathanson در همکاری با HarrisX “در حالی که به طور کلی جریان نفوذ رسیده 74 درصد بنحوی بسیار سالم رشد مشترک در سه ماهه.”

که می تواند کمک به توضیح Netflix بکشد شاید عملکرد در وال استریت. شرکت مباهات چشمگیر ارزیابی سهام و رسیدن به تمام زمان بالا افزایش 30 درصد در سال بیش از سال. بر خلاف دیزنی به علاوه که قابل توجه فروشگاه از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد Netflix و Hulu در ادامه به بهترین خدمت به مردم به دنبال به تماشای چیزی به صورت روزانه با توجه به MoffettNathanson. Netflix نیز معتقد است که در جریان آن گزینش از سری جدید در بالای آن دارای مجوز کتابخانه کمک خواهد کرد که آب و طوفان نسبت به رقبای خود است.

“ما محتوای رقبا و تامین کنندگان خواهد بود نهفته در مورد آنجا که ما در شرایط جدید عناوین” نامه ای به سهامداران می خواند. “پس ما باید یک کتابخانه بزرگ با هزاران نفر از عناوین برای مشاهده و بسیار قوی توصیه های ما رضایت کاربران ممکن است کمتر نهفته از همسالان ما’ با کمبود مطالب جدید, اما آن را در زمان بگویید.”

دیگر که Netflix بکشد اسیر مخاطبان به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و تا زمانی که Netflix بکشد می تواند همچنان در خدمت محتوای جدید این شرکت ادامه خواهد داد به یک مزیت عمده.

“مردم مصرف نه فقط Netflix بکشد اما تمام انواع محتوای ویدئویی در سطح بی سابقه ای,” Nason گفت. “این احتمالا رفتن به یک کمی بیشتر به چالش کشیدن به عنوان کسانی که جدید وارد بازار شد. طاووس راه اندازی و HBO حداکثر یک سرویس راه اندازی در ماه آینده. حتی Quibi به یک مقدار حد کمتر. دیزنی به علاوه قطعا تا به برخی از نوع ضربه. حتی پس از آن, هیچ کدام اصلی که صف Netflix بکشد می کند در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im