ناسا مجموعه تاریخ برای SpaceX اولین مسافر پرواز خدمه اژدها

ناسا و اسپیس ایکس در حال حاضر هدف قرار دادن مارس 27th, برای اولین crewed پرواز SpaceX خدمه اژدها — تازه توسعه یافته خودرو طراحی شده برای فضانوردان به ایستگاه فضایی بین المللی. تظاهرات ماموریت که انجام خواهد داد دو فضانورد ناسا به مدار را به مردم زمان راه اندازی از خاک آمریکا پس از پایان برنامه شاتل فضایی در سال 2011.

این پرواز شده است در ساخت برای سال ها از زمانی که ناسا انتخاب شده SpaceX و رقیب بوئینگ برای توسعه فضاپیمای جدید به کشتی فضانوردان به ISS به عنوان بخشی از برنامه خدمه تجاری برنامه. SpaceX تبدیل شده است آن اژدها محموله کپسول —که شده است در نظر گرفتن تجهیزات به ایستگاه فضایی برای سال — به یک وسیله نقلیه است که می تواند مردم است. پس از شش سال از توسعه و همچنین تست های مختلف موفقیت ها و شکست ها در طول راه کپسول آماده است تا در نهایت به حمل آن اولین مسافران یک پرواز تست. ناسا فضانورد داگ هرلی را در خدمت به عنوان فرمانده فضاپیما در حالی که ناسا فضانورد باب Behnken خواهد بود که در عملیات های مشترک تصفیه فرمانده.

البته این تاریخ برای ماموریت می آید فوق العاده دشوار است زمانی که جهان هنوز هم مبارزه COVID-19 بیماری همه گیر. راه اندازی مجموعه را از ناسا در مرکز فضایی کندی در کیپ کاناورال فلوریدا. در آوریل 1st, فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis صادر اقامت در خانه سفارش برای ساکنان در دولت برای کمک به مبارزه با گسترش COVID-19. در ضمن ناسا صادر اجباری telework سیاست در تمام مراکز خود را با استثنا ضروری برای پرسنل. اما آژانس فضایی می گوید آن است که نظارت بر همه گیر آن را به عنوان آماده برای راه اندازی.

“ناسا است که فعالانه نظارت coronavirus (COVID-19) وضعیت آن را به عنوان تکامل می یابد” ناسا گفت: در بیانیه صادر شده در ماه مارس زمانی که این خبر از یک تماس برای مطبوعات برای پوشش راه اندازی. “آژانس ادامه خواهد داد به دنبال راهنمایی از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و آژانس ارشد بهداشت و پزشکی افسر و ارتباط هر به روز رسانی است که ممکن است تاثیر ماموریت برنامه ریزی و یا دسترسی رسانه ها به عنوان تبدیل شدن آنها در دسترس است.”

صرف نظر از این که آیا به آن را ببینید اولین crewed پرواز برای خدمه اژدها است که یک معامله بزرگ برای هر دو ناسا و اسپیس ایکس. آن را علامت گذاری اولین بار است که SpaceX راه اندازی کرده است مردم در هر یک از وسایل نقلیه خود را و راه اندازی کمک خواهد کرد که بررسی کنید اگر خدمه اژدها آماده برای شروع به طور منظم انجام پروازها به مقصد و از ISS. پرواز نیز کمک خواهد کرد که پایان ناسا تکیه بر روسیه است که تنها کشور در حال حاضر قادر به ارسال فضانوردان به ISS است. بسیاری است که در این ماموریت حتی اگر زمان ایده آل نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de