مرد سوال تصمیم گیری های زندگی است که به رهبری او را به صف دو ساعت برای KFC

HOMESCHOOLED کودکان در حال حفظ یک لیست از فعالیت های آموزشی به ادعای آنها به اتمام زمانی که معلمان خود را بپرس

توسط BASHARIATEMROOZ در 30 اردیبهشت 1399

HOMESCHOOLED کودکان در حال حفظ یک لیست از فعالیت های آموزشی به ادعای آنها به اتمام زمانی که معلمان خود را بپرسید.

کودکان هستند که با دقت تحصیلات در دروغ گفتن در مورد وسعت و عمق یادگیری خود را, چگونه زمان روی صفحه نمایش کوچک بودند و چگونه مومیایی هرگز نوشیدنی شراب قبل از ظهر.

مادر کارولین رایان گفت: "شما اید کلید مرحله 2 برنامه درسی به شما آموخته ام به بازی ابوا و شما نیمه روان در پرتغالی. خوب ؟ به عنوان خوانده شده که پشت به من.

"من صرف هشت هفته WhatsApping در مورد آنچه که یک نسیم مدرسه در منزل بوده است و در حال حاضر آن را به بحران. آخرین چیزی که من باید دختر من زدن او دام و باد من را پوشش میدهد.

"امروز صبح ما در حال حفاری در این incredible science experiments او بود و در بعد از ظهر ما در حال یادگیری توسط قلب همه کارهای خلاق. سپس او را به یک جامد ساعت تکرار "نه از دست من نبود در Infinite' فقط به آن را دریافت کنید.

"تحت هیچ شرایطی نباید او به ذکر است که من هرگز از خواب قبل از این صبح است. معلمان ممکن است آن را یک عق زدن, منظور من تماس آن به دنبال همسر آینده خود را."

ده ساله دختر Ellie گفت: "مامان من می خواهد به دروغ در مورد دستاوردهای او را نگاه خوب است ؟ انتظار نداشتم همه چیز به بازگشت به حالت عادی است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن