مزایای استخر پیش ساخته + بررسی انواع استخرهای پیش ساخته

پارک ارم تهران یا مجموعه ارم سبز، بزرگترین پارک تفریحی ایران با ۷۵ هکتار وسعت است؛ پارکی که پیش از انقلاب و د

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

پارک ارم تهران یا مجموعه ارم سبز، بزرگترین پارک تفریحی ایران با ۷۵ هکتار وسعت است؛ پارکی که پیش از انقلاب و در سال ۱۳۵۳ توسط رحیم علی خرم ساخته شد و در گذشته پارک خرم نام داشت. به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، پارک ارم از بزرگترین پارکهای تفریحی ایران است که در غرب تهران قرار دارد. این ورودی در بزرگراه کرج - تهران، خروجی بزرگراه شهید باکری شمال، بعد از خروجی شهید باکری به شهید حکیم غرب و ورود به شهید باکری جنوب قرار گرفته است. پارک ارم در غرب پایتخت در انتهای اتوبان شهید باکری و کیلومتر چهار اتوبان تهران - کرج واقع شده است و برای دسترسی به آن راههای مختلفی وجود دارد. در پارک ارم امکانات تفریحی متعددی نظیر چندین شهربازی روباز و سرپوشیده با بازیهای متنوع و هیجانانگیز، باغ وحش، استخر و دریاچه مناسب برای قایقرانی و ماهیگیری برای بازدیدکنندگان تعبیه شده است؛ پارکی که با هر سنی میتوان در آن به تفریح پرداخت. در داخل پارک ارم نیز برای رفتن از شهربازی شماره یک به شهربازی شماره دو (یا سه) یا برعکس میتوانید با پرداخت مبلغی مشخص از کالسکههای داخل پارک یا تلهسیژ مجموعه استفاده کنید. ​Da ta was gen erat ed  wi th GSA Content Generato r  DEMO !

از جاذبههای پارک ارم میتوان به یک دریاچه هشت هکتاری با قابلیت قایقرانی و ماهیگیری، سه شهربازی با مجموع هشت هکتار وسعت با بیش از ۸۰ دستگاه بازی، بزرگترین باغ وحش پایتخت با بیش از ۱۰۰ گونه جانوری بومی و غیربومی، شهربازی سرپوشیده چهار فصل قلعه شادی، سیرک آفتاب، برگزاری تئاترهای سرگرمکننده و کمدی در سالن آمفیتئاتر مجموعه، بازیهای کامیپوتری، ۲۰ هکتار فضای سبز و جنگلی، مجموعه تالارهای پذیرایی کشتی (با ظرفیت ۳۰۰، ۴۰۰، ۶۰۰ و ۲,۵۰۰ نفر و امکاناتی مانند اتاق عقد، مه سرد، گشت عروس و داماد روی دریاچه ارم، پذیرایی از مهمانها در کنار دریاچه و پارکینگ اختصاصی)، سرسره آبی روباز با پوشش مناسب، استخر روباز و حمام آفتاب بانوان اشاره کرد. در باغ وحش ارم بیش از ۱۰۰ گونه از جانوران بومی و غیربومی نگهداری میشوند. هزینه بازدید از باغ وحش ارم در سال ۱۴۰۲، ۶۰,۰۰۰ تومان است. پارک ارم در سال ۱۳۵۸ در اختیار بنیاد مستضعفان قرار گرفت و در حال حاضر تحت پوشش هلدینگ سیاحتی و حمل و نقل پارسیان قرار دارد. ورودی سه: این ورودی در انتهای بزرگراه شهید باکری قرار دارد. ورودی یک: این ورودی در کیلومتر چهار اتوبان تهران - کرج از سمت تهران بعد از پل ستاری واقع شده است؛ برای رسیدن به آن باید از مسیر کندرو کنار رمپ خروجی اتوبان شهید باکری وارد شوید.

ورودی دو: این ورودی مناسب بازدیدکنندگانی است که از کرج به باغ وحش ارم میروند. همچنین، استخر بتنی میتواند برای استفاده در فضاهای با ابعاد بزرگتر و برای مصارف تجاری و صنعتی مناسب باشد. تکمیل استخرهای بتنی نیز حتی تا نیم سال طول می کشد. 732 سانتی متر از جمله استخر های خانوادگی از محصولات اینتکس محسوب می گردد .استخر فریمی 7 متری ULTRA XTRA دارای 2 سال گارانتی بوده و اتصالات این محصول نیز نسبت به تولیدات سال های قبل اینتکس بسیار در راه اندازی سهل تر و کاربردیتر می باشد . در مدت زمان بسیار کوتاه یک هفته نصب و راه اندازی می شوند. این محصول معمولا دارای یک سری تجهیزات برای استفاده آسان و راحت بوده، که این موضوع باعث میشود تا مصرفکننده بتواند راحتتر از این نوع استخرها استفاده کند، در نتیجه میزان رضایتمندی مشتریان از این استخرها را بالاتر میبرند. ترکیب رزین و الیاف موجود در این نوع از استخر های موجود سبب می شود تا استخر پیش ساخته فایبرگلاس از دوام و استحکام بسیار بالایی و در حد استخر های بتنی برخوردار شود. در جدیدترین مدل استخر فایبرگلاس، محل هایی برای نشستن در نظر گرفته شده است که البته تعداد محل ها قابل تغییر است و شرایط برای تغییر آن وجود دارد بنابراین نظر کاربر بسیار مهم است.

برای نصب استخرهای زیر زمین، نیاز به عملیات حفاری می باشد که هزینه حفاری و گودبرداری به سایر هزینه ها اضافه می گردد. 1. قبل از اینکه شروع به راه اندازی و نصب استخر کنید باید وسایل مورد نیاز را تهیه کنید. نحوه محاسبه قیمت استخر پیش ساخته بستگی به انتخاب شما دارد که کدام طرح استخر را نیاز داشته باشید و با چه ارتقاع و ابعادی قصد راه اندازی استخر پیش ساخته را دارید. در ادامه با کجارو همراه باشید تا شما را با پارک ارم، امکانات و جاذبههای تفریی آن بیشتر آشنا کنیم. در ادامه به جزئیات مربوط به اسخرهای فایبرگلاس توجه کنید! تکنولوژی بی نظیر فایبر گلاس در ساخت استخر، به کار گرفته شده و بدنه استخر بصورت یکپارچه از ترکیب فایبرگلاس ساخته می شود. به طور کلی استخر پیش ساخته فایبرگلاس هم به صورت درون زمینی و هم به صورت برون زمینی قابل استفاده هستند. استخر پیش ساخته پلی اتیلن با کامیون از محل کارخانه به صورت قالب یک تکه به محل خریدار ارسال می شوند. در کمتر از یک روز کار حفاری به اتمام خواهد رسید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن
avatar
کاربر سایت
تاریخ ثبت : 7 اردیبهشت 1402