M&S, گزارش های نگران کننده ای افزایش طبقه متوسط twats

با غیر قانونی raves ساخت باز گشت میانسال پدران می توانید کسب درآمد تجلیل از کودکان و نوجوانان توسط این ادعا که

توسط BASHARIATEMROOZ در 11 تیر 1399

با غیر قانونی raves ساخت باز گشت میانسال پدران می توانید کسب درآمد تجلیل از کودکان و نوجوانان توسط این ادعا که در قلب 90s صحنه رقص. در اینجا نحوه:

آن را تا

نمی توانید رای بدهید تا به حال احمق نام مجبور مواد مخدر با اسامی احمقانه و هیچ کس نمی تواند به یاد داشته باشید هر چیزی. بچه های خود را نمی خواهد متوجه این بیانیه 'آره من در یکی از اوایل Chuffin' مرغ دریایی احزاب در زمان چهار Susans و رقصید برای 200 ساعت مستقیم' دروغ است.

نگاه مشتاق

اگر بچه های خود را بپرسید " آیا شما به بیحوصلگی حرف زدن, پدر؟', لبخند enigmatically و می گویند: "آه لیزر' در حالی که به دنبال dreamily به فاصله متوسط. به هیچ جزئیات بیشتر. تصورات خود را پر کردن شکاف ها و تبدیل شما به یک هارد raver که جرمی Healy مانند یک بزرگ عمه کمرویی sipping چای گیاهی.

پنهان است که شما فقط به یاد داشته باشید جریان اصلی رقص shite

مناسب ravers reminisce مورد عمل می کند مانند یک کبوتر و لیزا ضربه شلاق. اگر تنها آهنگ رقص شما می توانید نام 2 نامحدود بدون محدودیت کودکان و نوجوانان که می تواند گوگل را به شما در مشکل. نگاه مبهم برچسب های سفید قبل از آنها انجام دهد.

پیدا کردن یک عکس از خودتان در جهانی Hypercolour تی شرت

به یاد داشته باشید بچه ها امروز فقط به عنوان احمق به عنوان شما را در سال 1995. رنگ تغییر T-shirts شد bollocks و هیچ چیزی برای انجام با بیحوصلگی حرف زدن اما این یکپارچهسازی با سیستمعامل آینده به اندازه کافی به آنها را احمق. ادعا می کنند شما یک 'خرد بچه. آنها نمی دانند. آنها نمی دانند که هیچ چیز نیست.

انجام کمی تحقیق

جلوگیری از شرم آور gaffes مانند با اشاره به پل Oakenshield, که باعث می شود شما صدا مانند یک تالکین دوست nerd.

غفلت به ذکر است شما رفت و هرگز به یک دیوانه

شما یک بار آویزان در اطراف کنوتسفرد خدمات برای چهار ساعت اما همه این حوادث بودند یا به نام و یا هرگز وجود نداشته است. به جای استفاده از یک شل تر تعریف "رفتن به یک دیوانه' است که 'وب کم, سر و دست شکسن به آب نبات تلنگر پس از شش پیمانه نیم لیتری سیب در خود دانشگاه دیسکو".tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن