موتورولا تاشو Razr است $500 تا ژوئن 21

موتورولا تاشو تولد دوباره از Razr برند تا به حال همه چیز برای رفتن آن - با نام تجاری مهر ، نوستالژی بازی جاذبه

توسط BASHARIATEMROOZ در 28 خرداد 1399

موتورولا تاشو تولد دوباره از Razr برند تا به حال همه چیز برای رفتن آن - با نام تجاری مهر ، نوستالژی بازی جاذبه جنسی foldables... تا زمانی که سامسونگ اعلام کرد که Galaxy Z تلنگر است که به همین شکل است اما بسیار بهتر دستگاه در همه چیز اما کوچکتر خود را خارج از صفحه نمایش.

آه و آیا شما می دانید Z تلنگر نیز کمی ارزان تر ؟ به خوبی از آن استفاده می شود. در حال حاضر موتورولا در حال اجرا است جذاب تبلیغی در ایالات متحده است. شما فقط می توانید مستقیم خرید Razr از وب سایت خود را برای $999. که $500 خاموش معمول قیمت فروش و اساسا یک سوم ،

Motorola's foldable Razr is $500 off until June 21

تا آنجا که معاملات این یکی را دیوانه است. تنها نکته این است که شما باید برای خرید گوشی قبل از 21 ژوئن در 11:59 PM CDT یا "در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین". بنابراین قطعا قرار نیست این اگر شما علاقه مند هستید.

سپس دوباره در $999 وجود دارد مقدار زیادی از دستگاه های خارج وجود دارد ارائه می دهیم که بدون شک بهتر از گوشی های هوشمند Razr. بنابراین اگر شما در حال خرید این صورت بیایید آن - شما آن را خرید و برای نوستالژی یا سرد عامل تاشو صفحه نمایش و یا هر دو. نه فقط برای مشخصات و یا عملکرد هر دلار آن را به عنوان شد.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im