موتورولا یکی Fusion+ برای بررسی

موتورولا یک سری قدمت آن به سال 2018 و به طور پیوسته گسترش یافته در اعداد و نامها در طول دو سال گذشته. وارد یکی

توسط BASHARIATEMROOZ در 13 تیر 1399

موتورولا یک سری قدمت آن به سال 2018 و به طور پیوسته گسترش یافته در اعداد و نامها در طول دو سال گذشته. وارد یکی Fusion+ ساخته شده است که راه خود را به دفتر ما و در حال حاضر در دست بررسی ما تیم. قبل از اینکه ما شما را از جزییات بیایید نگاهی به گوشی ویژگی های کلیدی.

Motorola One Fusion+ in for review

یکی Fusion+ یک midranger سراسر با یک پلاستیک ساخت و مشخصات مناسب و معقول با عنوان توسط Snapdragon 730 chipset (730G در هند). صفحه نمایش است که برش رایگان و مردد به صورت یک پاپ آپ دوربین عکاسی از خود با یک 16MP تیرانداز. صحبت از نمایش این 6.6 اینچ IPS LCD با صفحه نمایش QHD+ با وضوح.

Motorola One Fusion+ in for review

عقب ارائه می دهد مجموعه ای متعادل از دوربین های با 64MP اصلی تیرانداز در کنار 8MP ultrawide ماژول و 5MP ماکرو تیرانداز. چهارم قطع جریان برای 2MP سنسور عمق. پشت خانه ها نیز اثر انگشت خوان در موتور گودی. تلفن احساس قابل توجهی در دست خود داده 210 گرم وزن و کیفیت ساخت البته پلاستیکی احساس جامد. عمر باتری نیز باید جامد با تشکر از 5000 میلی آمپر باتری هر چند شارژ محدود به 15W.

ما بررسی واحد می آید در گرگ و میش آبی رنگ با یک شیب الگوی قابل توجه است که از زاویه های خاص. این جعبه شامل یک روشن سیلیکون مورد نوع-C کابل و شارژ آجر. این نرم افزار تجربه معمول برای یک دستگاه موتورولا با نزدیک سهام ساخت Android 10 و برخی کوچک شده.

Motorola One Fusion+ in for review

در نگاه اول موتورولا یکی Fusion+ به نظر می رسد مانند یک جامد midranger پوشش تمام کلید پایگاه های خود در بخش. پلاستیک ساخت و عدم تله دوربین می توان به عنوان افت اما به عنوان یک به طور کلی بسته و با توجه به از €300/INR16,999 نقطه قیمت گوشی زیادی برای رفتن آن. در ارتباط باشید برای نقد و بررسی کامل.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب