Motorola Moto G Pro در برای بررسی

سلام به Motorola Moto G Pro - اروپا-محدود همتای به ما Moto G Stylus. این جفت ارز است که اساسا غیر قابل تشخیص,

توسط BASHARIATEMROOZ در 13 تیر 1399

سلام به Motorola Moto G Pro - اروپا-محدود همتای به ما Moto G Stylus. این جفت ارز است که اساسا غیر قابل تشخیص, مشخصات عاقلانه.

بنابراین اجازه دهید ببینیم که چه چیزی در جعبه. موتورولا ارائه شده است همه شما نیاز به شروع یک 18W شارژر USB-C کابل و یک تعریف مورد سیلیکون.

Motorola Moto G Pro in for review

بر خلاف Moto G Stylus G Pro نام نیست, اذیت کردن ساخته شده است در لوازم جانبی, اما وجود دارد -- جمع به گوشه پایین سمت راست از تلفن. شما نیاز به کنجکاوی آن را با ناخن - وجود ندارد push-to-pull-out ساز روی Galaxy Note10 سری. بر خلاف Note10 S Pen, موتورولا قلم نیز نمی درج بازگشت به تلفن هر کدام راه - شما نیاز به آن را فقط در راه شما آن را در زمان را.

قلم است که از فلز ساخته شده و احساس محکم و کمی سنگین است. شما می توانید در قرعه کشی و یادداشت ها را حتی زمانی که گوشی قفل شده است, مانند سامسونگ صفحه نمایش-خاموش و ضبط خبرنگاری.

Using the stylus Using the stylus
با استفاده از قلم

دوربین راه اندازی شامل یک 48MP واحد اصلی یک ماکرو اهمیت و همچنین به عنوان یک ultrawide تیرانداز است که می تواند رکورد اکشن-مخفی-به سبک فیلم در چشم انداز در حالی که شما در حال نگه داشتن تلفن به صورت عمودی. ما دیده ایم از این موتور یکی قبل از عمل - به جای معمولی ultrawide دوربین شما یکی که چرخش 90 درجه است.

ما آزمون اقدام دوربین را در جزئیات بررسی کامل ما.

Motorola Moto G Pro in for review

صفحه نمایش Moto G قدرت 6.4 اینچ IPS LCD از 720x1560px قطعنامه. پنل نیست به ویژه در شرایط روشنایی و یا هشیاری اما آن را به طور کلی خوب است و به اندازه کافی بزرگ به صورت چند رسانه ای لذت ببرید.

که چند رسانه ای لذت است افزوده در موتور G قدرت به لطف Dolby Atmos-گواهی بلندگوهای استریو. آنها با صدای بسیار بلند در واقع و ارائه باس عمیق. جدید ما بلندگو آزمون خواهد بود قضاوت بهتر از این جفت ارز از سخنرانان در جزئیات اما در حال حاضر ما می توانید می گویند که آنها در حال قوی تر از کسانی که از بسیاری از flagships.

Motorola Moto G Pro in for review

بنابراین شما باید یک مجموعه خوب از دوربین با یک اقدام منحصر به فرد-cam ultrawide واحد ساخته شده است در قلم خوب صفحه نمایش و بلندگوهای بزرگ. و تمام است که برای کمتر از €300 است که نه کاملا همان $180 موتورولا اتهامات عنوان شده برای indetical Moto G Stylus خارج از کشور, اما خوب با این وجود.

و در حالی که موتورولا را تمیز را بر روی اندروید ممکن است سود اضافه شده برای برخی از ما هنوز برای دیدن اگر قیمت توجیه کلی بسته است. در ارتباط باشید برای بررسی کامل ما به زودی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب