موتورولا لبه+ آیا رقابتی فیلم عکس خوب با توجه به DxOMark

موتورولا لبه+ موتور برای اولین بار به صورت جدی تلاش در گل سرسبد در در حالی که. بر روی کاغذ این وعده داده شده ن

توسط BASHARIATEMROOZ در 13 خرداد 1399

موتورولا لبه+ موتور برای اولین بار به صورت جدی تلاش در گل سرسبد در در حالی که. بر روی کاغذ این وعده داده شده نتایج بسیار خوبی را از خود 108MP دوربین اصلی با بزرگ 1/1.33" سنسور و آن دوستان 3x تله افتاد و ultrawide تیرانداز.

آن را به دست آورد یک نمره کلی از 113 در DxOMark آزمون – نه به اندازه کافی برای رسیدن به زمان بالای 10 اما آن را در این شرکت از برخی از 2019 نوابغ مانند کهکشان S10+ و OnePlus 7T Pro.

Motorola Edge+ shows competitive video capture in DxOMark review, good photography skills

عکاسی نمره 119 ساخته شده است در با کیفیت خوب عکس های تحویل داده شده توسط اصلی و ultrawide دوربین. تصاویر دقیق با رنگ های خوب نویز پایین نگه داشته است. فوکوس اتوماتیک ثابت بسیار قابل اعتماد و دقیق در تمام شرایط نوری. این لنز گسترده است که همه گسترده ،

واقعا چه دارای لبه+ پشت سوم دوربین در پشت آن – زوم ماژول. زوم دیجیتال استفاده می شود تا 3x و با وجود داشتن وضوح بالا 108MP سنسور نتایج وسط جاده. در 3x و فراتر از تلفن متکی بر 8MP زوم دوربین اما از دست می دهد و وضوح به سرعت.

ویدیو نمره 101 بالاتر از S10+ و 7T نرم افزار مدیریت. در واقع آن قرار می دهد و آن را در رقابت با بیشتر زمان flagships مانند کهکشان S20 فوق العاده و نرم افزار آیفون Max (که هر دو outscored آن را با یک نقطه).

4K/30fps ویدئوها خوب جزئیات و محدوده دینامیکی در اینجا 108MP سنسور می کند و بدرخشد. این گوشی به خوبی به خصوص در هنگام ضبط در تاریکی نگه داشتن سطح سر و صدا پایین تر از آی فون 11 Pro Max.

سر را به DxOMark کامل بررسی برای جزئیات بیشتر و مقدار زیادی از نمونه های ایجاد حفره موتورولا لبه+ در برابر برخی از محبوب ترین گوشی های 2020.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب