بدبخت گه اذیت احترام اجتماعی فاصله در پارک

رئیس جمهور تهمت است و توصیه می شود از تزریق مواد ضد عفونی کننده UV چراغ ها و برنامه های کاربردی به طور منظم از

توسط BASHARIATEMROOZ در 5 اردیبهشت 1399

رئیس جمهور تهمت است و توصیه می شود از تزریق مواد ضد عفونی کننده UV چراغ ها و برنامه های کاربردی به طور منظم از روغن مار برای درمان COVID-19. اما چه چیز دیگری است که او نشان می دهد?

قرار دادن سر خود را در مایکروویو

این چیزهایی که همه ما باید آنها را در آشپزخانه ما, اما آنها خیلی قدرتمند در برابر میکروب ها. آنها zap میکروب ها. کشتن همه آنها را در یک دقیقه. یک دقیقه! شما دخالت ایمنی گرفتن در درب آنها قرار داده است که در زیر اوباما – قرار دادن آن در 60 ثانیه ای برنامه رفته است. من نمی گویم آن را امتحان کنید اما سعی کنید آن را.

طلا

آنها می گویند طلا می توانم در یک مقدار زیادی در برابر این ویروس. کارشناسان پزشکی برخی از بچه ها می گویند که اگر شما قرار دادن یک کمی برگ طلا در مواد غذایی خود را, خود را, کک, آن را فقط تعقیب این ویروس مستقیما از سیستم شما مانند آن است. بنابراین طلا. هر کس می تواند استطاعت کمی طلا.

آهن ربا

هیچ کس می داند که چگونه آهن ربا کار می کنند شما می دانید که ؟ نه دانشمندان و نه حتی برندگان جایزه نوبل. آنها فکر می کنم آنها بسیار هوشمند است اما این یک راز است. من یک نظریه. اما خودتان را بین دو آهن ربا قوی و آن را فقط polarises ویروس. Polarises آن را به سمت راست.

اقامت در پنج ستاره هتل ترامپ

ما به آمار و هیچکس از این ویروس در یک مغلوب ساختن پیشی جستن ، باور نکردنی, راست? باید بهداشت که فوق العاده است من استخدام بهترین افراد. شما نمی توانید آن را اگر شما اقامت در یک مغلوب ساختن پیشی جستن هتل و یا رفت و آمد مکرر و اگر شما آن را کردم و به یکی از شما در حال درمان می شود. باور نکردنی است.

هر سنگ بی نهایت

شما دیده می شود این چیزها ؟ قدرتمند ترین اشیاء در جهان است. و آنها از ارسال این اشعه نامرئی اشعه و آنها من فکر می کنم می تواند از طریق پوست و کشتن ویروس. من یکی. پوتین دو. شاید آنها را متلاشی شما شاید آنها نمی. من پزشک نیستم.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de
آخرین مطالب