مایکروسافت تیم های هدفون در حال حاضر یک دکمه برای راه اندازی و کنترل برنامه چت

مایکروسافت دارای یک طیف وسیعی از تیم مایکروسافت-گواهی هدفون از شرکای آن و در حال حاضر برخی از آنها گرفتن توانا

توسط BASHARIATEMROOZ در 11 اردیبهشت 1399

مایکروسافت دارای یک طیف وسیعی از تیم مایکروسافت-گواهی هدفون از شرکای آن و در حال حاضر برخی از آنها گرفتن توانایی ادغام عمیق تر به برنامه چت. یک دکمه جدید قابلیت به شما اجازه می دهد هدست صاحبان به آوردن تیم به جلو بر روی یک کامپیوتر ویندوز پیوستن به یک جلسه و یا بررسی تماس های از دست رفته و پست صوتی. برخی از هدست موجود در حال گرفتن ارتقاء سیستم عامل به صورت دکمه پشتیبانی و همچنین دستگاه های جدید که در حال راه اندازی با دکمه های اختصاصی.

آن را به هدست تولید کنندگان را انتخاب کنید که چگونه دکمه تعامل با تیم و اینکه آیا دستگاه های موجود را دریافت کنید به روز رسانی سیستم عامل برای فعال کردن این قابلیت است. اشعار رزمی پیشینیان و پلی هر دو تهیه ارتقاء سیستم عامل برای فعال کردن دکمه پشتیبانی و ادغام عمیق تر با Microsoft تیم است.

Jabra نیز معرفی جدید Evolve2 هدست اختصاصی مایکروسافت تیم های دکمه که شامل هشدار برای اطلاعیه ها. لاجیتک بی سیم منطقه و منطقه سیمی هدست به شما اجازه کاربران تیم پیوستن به یک جلسه از یک دکمه.

یک دکمه برای راه اندازی های مورد علاقه خود شرکت ارتباطات برنامه ممکن است به نظر می رسد مانند چیزی از 1990s اما سنگین کاربران از مایکروسافت تیم را پیدا خواهد کرد علاوه بر این مفید برای مدیریت جلسات. جدید دکمه پشتیبانی می آید فقط به مایکروسافت نشان داد تیم استفاده کرده است شروع به پریدن کرد و دوباره به 75 میلیون روزانه کاربران فعال.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب