مسنجر اتاق Facebook پاسخ به زوم و Houseparty برای همه گیر

Facebook است نورد از یک مجموعه جدید از محصولات خود را به گسترش قابلیت های خود را در ویدئو چت. این شرکت امروز ا

توسط BASHARIATEMROOZ در 6 اردیبهشت 1399

Facebook است نورد از یک مجموعه جدید از محصولات خود را به گسترش قابلیت های خود را در ویدئو چت. این شرکت امروز اعلام کرد Messenger اتاق یک ابزار برای شروع مجازی hangouts تا 50 نفر و اجازه می دهد دوستان به رها کردن بر شما هر زمان که آنها می خواهم. آن را نیز به دو برابر ظرفیت از تماس های ویدئویی در واتساپ از چهار نفر به هشت اضافه کردن تماس های تصویری به Facebook, دوستیابی و اضافه کردن جدید زنده جریان از ویژگی های برای هر دو Facebook و Instagram.

مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ اعلام کرد که این امکانات در یک جریان زندگی امروز است. در مصاحبه ای با The Verge, زوکربرگ گفت: ویدیو جدید ویژگی های ساخته شده در خط با شرکت shift سمت ایجاد بیشتر پیام خصوصی ابزار.

"تصویری حضور ندارد یک منطقه جدید برای ما," او گفت:. "اما آن را به یک منطقه ای که ما می خواهیم برای رفتن عمیق تر در, و آن را متناسب با تم کلی این است که ما در حال تغییر منابع بیشتری در این شرکت به تمرکز بر روی ارتباطات خصوصی و خصوصی سیستم عامل های اجتماعی و نه فقط سنتی گسترده تر هستند. بنابراین این یک ترکیب خوب: ما در حال ساخت ابزار به Facebook و Instagram که در حال کمک به مردم پیدا کردن گروه های کوچک تر از مردم به پس رفتن بیشتر صمیمی اتصالات و قادر به جلسات خصوصی با."

این حرکت به عنوان جهانی همه گیر مجبور است صدها میلیون نفر از مردم برای ماندن در خانه و تکیه بر ابزار دیجیتال برای تقریبا همه از کار خود را به مدرسه و بازی. بیش از 700 میلیون نفر در حال حاضر برقراری تماس در Facebook Messenger و واتساپ در هر روز است.

اما رقبا نیز صعودی. زوم آغاز شد که زندگی به عنوان یک ابزار ساده برای کسب و کار ویدئو کنفرانس, پرورشی از 10 میلیون کاربر در ماه دسامبر به بیش از 300 میلیون دلار امروز است. Houseparty یک برنامه به صورت مجازی hangouts با دوستان که Facebook قبلا کلون قبل از ترک این پروژه در سال گذشته در حال حاضر به طور معمول نشانگر در بالای فروشگاه app دانلود نمودار. آن را به دست آورده 50 میلیون کاربر در ماه گذشته است.

رشد سریع اجتماعی جایگزین محصولات همواره دلیلی برای نگرانی در معروف پارانوئید Facebook, که اختصاص منابع قابل توجه به نظارت در حال ظهور اجتماعی محصولات و سپس دستیابی به شرکت های پشت سر آنها و یا کپی کردن ویژگی های خود را. در حالی که ما هنوز در چند ماه اول از COVID-19 همه گیر آن را در حال حاضر روشن است که رفتار مصرف کننده در حال تغییر است به مقابله با آن — و که Facebook را محصول موجود صف عدم برآورده شدن تقاضا است.

از همه چیز امروز اعلام کرد, مسنجر اتاق وعده داده می شود بیشتر قابل توجه است. ویژگی که Facebook می گوید در دسترس خواهد بود در محصولات این شرکت در سطح جهانی و مدتی در چند هفته آینده امکان را می دهد تا به 50 نفر برای پیوستن به یک تماس. اتاق را خالق می توانید تصمیم بگیرید که آیا آن را برای همه باز و یا قفل آن را برای جلوگیری از مهمانان ناخوانده از پیوستن به. شما قادر خواهید بود برای شروع یک اتاق از رسول و Facebook برای شروع است. بعد اتاق را به Instagram مستقیم, WhatsApp و پورتال. مهمانان می توانید پیوستن به یک اتاق بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها یک Facebook account.

در حالی که در یک اتاق شما می توانید با Facebook را واقعیت افزوده فیلتر و یا مبادله خود را در زندگی واقعی پس زمینه به صورت مجازی یک. برخی از زمینه های ارائه 360 درجه نمایش ها از مناطق عجیب و غریب این شرکت اعلام کرد. و یک تخته سنگ از علیرضا فیلتر کمک خواهد کرد که روشن کردن اتاق تاریک و یا لمس کردن کاربران ظاهر.

اتاق تماس هستند به پایان به پایان رمزگذاری شده اما از Facebook می گوید آن را مشاهده و یا گوش دادن به تماس. خالق یک اتاق می تواند حذف شرکت کنندگان در هر زمان و اتاق که در آن رفتار غیرقانونی در حال وقوع است می تواند گزارش Facebook. (WhatsApp, تماس های تصویری در حال پایان به پایان رمزگذاری ارائه یک لایه اضافی از حفاظت به کاربران است.)

زوم شاهد افزایش رفتار مخرب آن را به عنوان جهان تبدیل شد به طور پیش فرض در جلسه برنامه های نژادپرستانه و متعصب و مستهجن "Zoombombings" roiling جلسات در سراسر جهان است. زوکربرگ گفت: رسول اتاق طراحی شده بودند با قوی کنترل حریم خصوصی و این که ویژگی تکیه بر ارتباطات خود را با زندگی واقعی دوستان و خانواده آن را کمتر احتمال دارد که از آن استفاده می شود به آزار و اذیت مردم است. برای گروه های که در آن مردم یکدیگر را نمی دانم و همچنین مدیران قادر خواهد بود به پا زدن مردم در خارج از اتاق است.

"مقدار زیادی از زمان است که من صرف این کار در طول چند هفته گذشته به عنوان ما شده است این ساختمان خارج و آماده به کشتی شده است در حفظ حریم خصوصی و امنیت و یکپارچگی نظرات و چگونه ما مطمئن شوید که بسیاری از موارد استفاده آن شده اند که مشکل ساز در اطراف زوم نمی خواهید به چیزهایی که در اینجا تکرار," او گفت:.

Facebook زنده خواهد شد اضافه کردن یک ویژگی به نام زندگی با آن کاربران را قادر می سازد به دعوت شخص دیگری به جریان با آنها. اهدا دکمه در دسترس تبدیل خواهد شد در جریان زندگی می کنند اجازه می دهد تا به کاربران برای جمع آوری پول به طور مستقیم از خود برنامه در کشورهای که در آن جمع آوری اعانه در دسترس هستند.

Instagram آغاز خواهد شد اجازه می دهد تا کاربران را به ارسال جریان زنده به IGTV و همچنین به Instagram داستان پس از پایان آنها یک جریان و Instagram به صورت زنده پخش خواهد شد و در دسترس بر روی دسکتاپ ،

کاربران با Facebook پورتال نمایش داده خواهد شد و همچنین توانایی برای رفتن زندگی می کنند برای صفحات و گروه های این شرکت اعلام کرد. پورتال کاربران در حال حاضر می توانید به صورت زنده از پروفایل های خود را.

اما زندگی جریان نیز یک طرف تاریک و Facebook با آن مواجه انتقاد پس از معرفی زنده جریان بود که آن را مورد استفاده برای پخش اعمال خشونت. این شرکت حذف 1.5 میلیون نسخه از Christchurch, حمله تروریستی در روز پس از تصویری که پخش زنده در Facebook.

اتاق در دسترس خواهد بود در مسنجر امروز تقریبا در تمام کشورهایی که Facebook در دسترس است ، آن را تبدیل خواهد شد در دسترس در داخل Facebook برنامه در یک تعداد انگشت شماری از نامشخص کشور امروز و رول در سطح جهانی در هفته های آینده.

بیشتر بخوانید از مصاحبه ما با زوکربرگ از جمله افکار خود را در زوم خستگی و برگزاری جلسات مدیریت در واقعیت مجازی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب