مبل شهاب حسینی در سریال گناه فرشته | بهترین میز و صندلی بالکنی 20

میز و صندلی بالکن یکی از ملزومات بسیار جذاب و زیبا برای خانواده‌ هایی است که یک فضای باز کوچکی دارند و دو

توسط مدیر سایت در 15 اسفند 1402

میز و صندلی بالکن یکی از ملزومات بسیار جذاب و زیبا برای خانواده‌ هایی است که یک فضای باز کوچکی دارند و دوست دارند آن را به بهترین وجه ممکن تزیین کنند. در این صورت به راحتی می‌توان از یک مبلمان باغی جمع و جور و شیک در تراس استفاده کرد. و با کاربردن آن در کنار چمن مصنوعی و گلدان‌ های سرسبز فضای آرام بخش برای تراس ، حیاط و یا بالکن خود به وجود آورد. این گزینه برای افراد خوش سلیقه بسیار مناسب است. چرا که آنها به دنبال جای دنج و آرام برای مطالعه خالی کردن فکر و گفتگو با خانواده می‌باشند. با مطالعه مقاله می‌توانید متوجه شوید که چه مدل میز و صندلی تراسی برای شما مناسب‌تر است و خرید خوبی را تجربه کنید.

در اینجا مفصلا به نکات مهم زمان خرید اشاره می شود . چرا که در صورت عدم توجه به این نکات ممکن است متضرر شده مگه دچار پشیمانی شویم و دیگر نتوانیم از آن استفاده کرده و مجبور به تعویض آن گردیم. بنابراین لازم است دقت کافی را به عمل آوریم و بهترین و مناسب‌ ترین میز و صندلی باغی را متناسب با نیاز بودجه سلیقه و دکوراسیون فضای خود انتخاب کنیم.

 

 

میز و صندلی ویلایی

دسته بندی صندلی تراسی از نظر جنس

میز و صندلی بالکنی از نظر مواد به کار رفته در تولید آن انواع مختلفی دارند. که در ادامه این مقاله به بررسی این اقسام مبلمان پرداخته و آنها را با هم مقایسه می‌ کنیم. و ویژگی‌ ها و معایب هر یک را ذکر می‌ کنیم. توجه به ویژگی ها و معایب هر مدل متوجه خواهید شد که کدام یک از جنس ها و مدل ها برای شما مناسب تر هستند . و در این صورت انتخاب بهینه تری خواهید داشت .
میز و صندلی باغی چوبی

  • ویژگی انواع میز و صندلی تاشو تراس


این نوع میز و صندلی کم جا و جمع و جور می‌ باشد . از محل اتصالات تا می‌شود و به شدت برای فضا های کوچکی مثل تراس ، بالکن ، حیاط هایی که فضای کمی دارند مناسب است. در این مدل‌ ها که معمولاً از ترکیب چوب و آهن ساخته می‌ شود. لولا ها از جنس آهن‌ اند و پشتی و و کفه‌ ها از جنس چوب می‌ باشند. که فرد می‌تواند زمان استفاده آنها را باز کرده و زمانی که به آن نیاز ندارد به حالت کتابی آن را تا کند.

میز و صندلی بالکنی تاشو در مدل‌ های مختلفی تولید می‌شود و در برخی مدل‌ ها میز به صورت اهرمی به پشت نرده‌ ها افتاده و پایه ندارد. و در واقع پایه آن نرده‌ ها می‌ باشند. که برای تراس‌های خیلی کوچک مناسب است ولی در برخی مدل‌ ها پایه دارند و صندلی‌ ها دور میز قرار می‌گیرند. میز و صندلی بالکنی چوبی ممکن است در برابر رطوبت بالا و نور شدید آفتاب دچار فرسودگی شود و آسیب ببیند. اما کار بسیار پرطرفدار و شیکی برای هر تراس و بالکنی می‌باشد.

    مبل باغی ترمو

  •  معرفی کردن میز و صندلی  پلاستیکی

    این مدل میز و صندلی‌ ها بسیار سبک بوده و به آسانی جابجا می‌شود. این مبلمان در برابر نور شدید آفتاب ممکن است دچار رنگ پریدگی شوند. و استحکام زیادی ندارند .و ممکن است به مرور دچار ترک و شکستگی در پایه یا پشتی صندلی‌ها شوند.

  •   معرفی کردن میز و صندلی باغی  فلزی

این مبلمان از جنس فلز آلومینیوم و یا آهن ساخته می‌شوند. میز و صندلی باغی آلومینیومی که برای هم باغ و هم تراس ساخته می‌شود. و در طرح‌ های بسیار متنوع و زیبا عرضه شده. استحکام بالایی در برابر زنگ زدگی رطوبت دارد. و البته قیمت آن نیز بالاست.  میز و صندلی تراس فلزی آهنی یکی دیگر از انواع مبلمان باغی و بالکنی می‌باشد. که بسیار محکم و قوی بوده و در برابر انواع فشار ها مقاوم‌ تر است.

و گزینه بسیار خوب و مناسبی می‌باشد. فقط باید مراقب زنگ زدگی آن باشید که البته معمولاً با رنگ‌ های کوره‌ای ضد آب پوشش داده شدند و باید مراقب باشید که رنگ‌ها دچار پریدگی نشوند.

میز و صندلی باغی

  • معرفی کردن میز صندلی بالکن از جنس پلیمری

میز و صندلی بالکنی پلیمری پایه پلاستیک داشته و نسبت به میز و صندلی باغی پلاستیکی محکم‌ تر و قوی‌ تر بوده و از نظر قیمتی بسیار بالاتر است. این مبلمان در اثر گذر زمان ممکن است دچار رنگ پریدگی شود. و مقاومت آن در برابر رطوبت بسیار بالاست و برای مناطق شمالی مناسب‌ تر است.


مقایسه انواع مبل تراسی

انواع میز و صندلی بالکنی در مدل‌ های متنوعی عرضه می‌شوند . و همان طور که در بالا اشاره کردیم ، هر یک ویژگی‌ ها و معایبی دارند. که برای انتخاب مناسب‌ ترین و بهترین میز و صندلی بالکن لازم است حتماً قبل از خرید اطلاعاتی در این رابطه داشته باشیم . با دقت در مطالب که در بالا گفته شد متوجه خواهیم شد که در میان انواع میز و صندلی بالکنی یکی از متداول‌ ترین و معمول‌ترین خرید های افراد میز و صندلی بالکنی تاشو می‌باشد.

که در میان تاشوها جنس‌های چوبی طرفدار بیشتری دارد. اما صندلی‌ها نیز مانند فلزی پلاستیکی پلیمری هم طرفداران خاص خود را دارند و در صورتی که حیات یا تراس شما بزرگ است می‌توانید از این مدل‌ها بیشتر استفاده نمایید از نظر قیمت میز و صندلی پلاستیکی از همه ارزان‌ تر است . و البته استحکام کمتری هم دارد . و میز و صندلی باغی آلومینیومی و پلیمری از همه گران‌ ترند . و معمولاً مناسب‌ ترین و متداول‌ ترین خرید و انتخاب افراد میز و صندلی بالکنی تاشو می‌باشد.

مبلمان حیاط
بهترین  میز و صندلی بالکنی


اینکه کدام یک از مدل‌ ها برای شما مناسب‌ تر است. بسته به ابعاد و اندازه فضای شما دارد. ظو اینکه چه توقعی از مبلمان باغی خود دارید. برای مثال اگر جز آن دسته از افرادی هستید که دائم تراس و حیاط خود را می‌ شوید بهتر صندلی باغی تاشو استفاده کنید. که به راحتی بتوانید آن را تا کنید و پس از شستشو سریع آن را به حال اولیه برگردانید.
این مبلمان تاشو به دلیل وزن کمی که دارند به راحتی قابل جابجایی و انتقال می‌باشند.

میز و صندلی ویلایی فلزی
 

نتیجه


به طور کلی انتخاب و خرید هر مدل مبلمان ترانسی یا بالکنی نکات و اصولی را می‌طلبد که حتماً لازم است با آن آشنایی داشته باشید. سپس با توجه به بودجه‌ای که قرار است صرف کنید و اندازه و ابعاد تراس بالکن یا حیاط خود و همچنین سلیقه و دکوراسیون فضای سبز شما می‌توانید از بین انواع مدل‌ها و جنس‌ها بهترین و مناسب‌ترین مدل را انتخاب کنید و با نشستن روی آن در کنار خانواده احساس لذت و رضایت داشته باشید.

 منبع
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن