عظیم از 6000 میلی آمپر Realme باتری می شود گواهی

پس از موفقیت با شکوه ما تمام زمان عمر باتری نمودار با 5000 میلی آمپر بسته داخل Realme 6i که شما می توانید اطلا

توسط BASHARIATEMROOZ در 21 اردیبهشت 1399

پس از موفقیت با شکوه ما تمام زمان عمر باتری نمودار با 5000 میلی آمپر بسته داخل Realme 6i که شما می توانید اطلاعات بیشتر در اینجا شرکت چینی ظاهرا بینایی خود را تنظیم و حتی بالاتر. یک گواهینامه TUV تشکیل پرونده به صورت خاص BLP793 بسته باتری در حال حاضر شده است به نور آورده. به طور عمده پس از آن دارای ظرفیت عظیم 6,000 mAh. خوب 5,860 mAh به طور دقیق با معمولی ظرفیت 6000 میلی آمپر ساعت. اما نقطه می ایستد.

Battery certification Battery certification
باتری گواهینامه

داوران در حال حاضر بر روی تلفن است که ما می توانیم انتظار برای دیدن این بسته در. که بیشتر حدس می زنم کار از هر چیز دیگری در این نقطه است. رفتن را از طریق برخی از امکانات ما جدید Narzo 10 جفت از گوشی های که ما می تواند احتمالا محروم از مظنون لیست به راحتی. این است که اگر ما مشترک شدن در این نظریه که به طور منظم Narzo 10 خواهد بود rebranded Realme 6i در حالی که Narzo 10A – سه گانه-دوربین نوع Realme C3. هر دوی این گوشی در اصل بسته بندی از 5000 میلی آمپر آب.

Battery certification
باتری گواهینامه

ما همچنین می دانیم که حداقل یک Realme X3 گوشی است که در راه ارائه چشمگیر 60x زوم دوربین. این X3 SuperZoom شایع است تنها مناسب از 4200 میلی آمپر باتری در کنار آن 6x periscope دوربین ، پس از آن وجود دارد که ادعا X3 Pro – مناسب Snapdragon 865 گل سرسبد. احتمالا نامزد به احتمال زیاد برای بیشترین استفاده از یک باتری. شاید یک پتانسیل وانیل Realme X3? این ایده برای یک Realme U2 نیز در حال پرتاب در اطراف. ما مطمئن شوید که برای نگه داشتن شما نوشته شده اگر اطلاعات بیشتری در دسترس می شود.

منبع 1 | منبع 2tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب