مردی که آیا گلستنبوری در خانه f**ks و برگ ظروف سرباز یا مسافر برای شخص دیگری به تمیز کردن

یک مرد که گلستنبوری در باغ خود را ترک کرده است او نیمه فروریخته چادر و تمام زباله برای برخی دیگر از f**ker به

توسط BASHARIATEMROOZ در 9 تیر 1399

یک مرد که گلستنبوری در باغ خود را ترک کرده است او نیمه فروریخته چادر و تمام زباله برای برخی دیگر از f**ker به مرتب کردن.

نیتان میور خود را Glast-صفحه اصلی-دفن از جمله یک صفحه نمایش مسطح تلویزیون در یک هرم چادر یک نوار و یک خنک کردن منطقه است و در حال حاضر در ماشین خود سرعت به دور از همه آن.

او گفت: "F**king باور نکردنی آخر هفته. برجسته از سال است. رو در حق دولت هر چند. به هیچ وجه می تواند به من به صورت مرتب همه که از.

"من بیمار بود پشت نوار – نه تقصیر من بد 'shrooms – من درهم و برهم کردن در یک دسته از چراغ ها و آنها کار نمی کند پس از آن و چادر فقط خراب کردن. نمی هزینه بسیار به هر حال. من فکر می کنم آنها به آنها پناهنده و یا چیزی.

"پس از بویی تنظیم آن را کمی سرد پس من شروع به یک آتش سوزی و داربست ها بالا رفت و من فکر می کنم نیمی از نرده های بعدی به آن است. هیچ کس در ذهن. که روح Glasto.

"نه مثل من که قرار بود به پس زدن دهنه 72 قوطی خالی آبجو به ماشین من. Bollocks به آن است. و بنابراین اگر چه من crapped در حوضچه ؟ بهتر از توالت."

Muir سپس وارد خانه او و لعنت 'هیپی حرومزاده' که در 'بحث تمام است که سازگار با محیط زیست-گه اما فقط خودخواه twats' قبل از گرفتن سطل و کیسه کردن.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب