عمده حساب توییتر کلاهبرداری sed با مشخصات بالا دسته به کلاهبرداری از مردم برای بیت کوین

در بعد از ظهر چهارشنبه یک دوجین یا بیشتر عمده حساب توییتر شد به خطر بیافتد در یک سازمان Bitcoin کلاهبرداری که

توسط BASHARIATEMROOZ در 26 تیر 1399

در بعد از ظهر چهارشنبه یک دوجین یا بیشتر عمده حساب توییتر شد به خطر بیافتد در یک سازمان Bitcoin کلاهبرداری که با فریب خوردن مردم بی گناه از ده ها هزار دلار بیت کوین. این رویداد آغاز شد در حدود 4 بعد از ظهر به وقت شرق به طول انجامید و برای حدود دو ساعت که در طی آن به خطر بیافتد حساب با میلیون ها نفر از پیروان توییتی مختلف "احساس سخاوتمندانه" کلاهبرداری پست. این است که پیروان را تشویق به ارائه یک مقدار پول مشخص شده کاربر با وعده آنها را دریافت دو مقدار به عقب. Spoiler alert هیچ کس می شود ،

پیام های مانند بالا فرستاده شد از هک حساب جف بزوس, Elon Musk, Kanye West, پول نقد, برنامه, سیب, Wiz Khalifa, وارن بوفه, جو بایدن, Mike Bloomberg, باراک اوباما, MrBeast Mayweather فلوید و XXXTentacion. حتی پرکردن حساب های برج Coinbase Biance و Coindesk بودند همه در اینجا برخی از عکسها که به نظر می رسد به طور مستقیم به فرد یا گروه سازمان یافته از حساب بیت کوین با این فرض که آنها می خواهم به دریافت دو پول است که آنها فرستاده می شود.

Major Twitter account scam sed high-profile handles to scam people for Bitcoin Major Twitter account scam sed high-profile handles to scam people for Bitcoin Major Twitter account scam sed high-profile handles to scam people for Bitcoin

اغلب اگر نه همه از این حساب های توییتر تایید شده و بین آنها مشترک ده ها میلیون ها نفر از پیروان. توییتر اذعان کرد این حمله کمتر از دو ساعت پس از آن آغاز شد و ارائه این بیانیه به شرح زیر.

به طور موقت متوقف scammer توييتها توییتر به طور موقت غیر فعال تمام حسابهای تأییدشده از ارسال توییت.

توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی وعده داده است که آن را به ارائه گزارش از آنچه که اتفاق افتاد یک بار در توییتر تیم تا به درک بهتری از آنچه که دقیقا آن است که اتفاق افتاده است.

با توجه به مادربردبه اتهام مقصر است داخلی توییتر ابزار اداری که ظاهرا مورد استفاده قرار گیرد. تصاویری از این ابزار (به اشتراک گذاشته شده در اطراف توییتر) نشان داد هکرها چگونه به استفاده از این ابزار است. توییتر پس گرفته شده پایین این تصاویر.

ما واقعا به دنبال به جلو به شنیدن آنچه که توییتر می یابد.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب